Doživotná záruka

Doživotná záruka na elektrické paralyzéry

Na elektrické paralyzéry ZAP a Streetwise je poskytovaná doživotná záruka. Podobná nadštandardná služba je vždy známkou toho, že kupujete výnimočne kvalitný produkt, ktorý bol vyrobený s najvyššou možnou starostlivosťou a s maximálnym dôrazom na dlhoročnú životnosť a funkčnosť. To je obzvlášť u paralyzéra veľmi dôležité.

Doživotná záruka pre paralyzéry ZAP a Streetwise sa vzťahuje na všetky výrobné vady a je poskytovaná za týchto podmienok:

  • Doživotná záruka sa týka všetkých súčastí paralyzéra okrem batérie (záruka na batériu je 24 mesiacov).
  • Záruka nepokrýva škody vzniknuté pri nehode, nesprávnom použití alebo zneužití, nedostatkom rozumné starostlivosti, vlhkosťou, pripájaním akéhokoľvek zariadení, ktoré nebolo dodané s produktom, strate časti alebo súčasti prístroja alebo nabíjaním či napájaním, ktoré nie je v súlade s inštrukciami uvedenými v návode.
  • Záruka bude zrušená pri akomkoľvek otvorení alebo vniknutiu do prístroja (s výnimkou zásahu autorizovaného dealera) alebo pri použití neautorizovaných náhradných dielov.


Elektrický paralyzér je výrobok, na ktorom môže závisieť bezpečnosť, v krajnom prípade aj život. Pri nákupe paralyzéra je preto potrebné viac ako kedykoľvek inokedy dbať na kvalitu a bezproblémovú funkčnosť.

Paralyzér

Elektrický paralyzér je moderný obranný prostriedok ochromujúci a zneškodňujúcí agresora silným elektrickým výbojom. Paralyzéry patria určite k najúčinnejším spôsobom sebaobrany, ochránia nielen pred útokom človeka, ale aj zvieraťa. Sú použiteľné aj cez silnú vrstvu odevu a ich účinok je možné dávkovať. Svetelný efekt a zvuk elektrického výboja paralyzéra je často dostačujúci pre odstrašenie útočníka, takže ku skutočnému použitiu ani nemusí dôjsť.

Poštovné

Doprava zdarma pre objednávky od 160 EUR

Poštovné pre ostatné objednávky už od 4 EUR

> viac informácií

Jazykové verzie