Dropshipping

Zarábajte s nami a predávajte paralyzéry Securaptor

Máte internetový obchod a radi by ste zaradili do svojej ponuky elektrické paralyzéry Securaptor? Spolupracujte s nami na báze dropshippingu, respektíve preposielania objednávok. Všetko, čo musíte urobiť, je vystaviť tovar vo svojom e-shope. Každú objednávku, ktorú nám prepošlete, sami vybavíme a vám vyplatíme dohodnutú províziu.

SCR Securaptor je najrýchlejšie rastúca značka paralyzérov na českom a slovenskom trhu. Do svojej ponuky sme ju zaradili koncom roka 2013, ale už dnes sú tieto výrobky s vynikajúcim pomerom ceny a výkonu našimi najpredávanejšími.

Ak vás táto ponuka zaujala, napíšte nám prosím na info@paralyzer.eu. Tešíme sa na spoluprácu.

Paralyzér

Elektrický paralyzér je moderný obranný prostriedok ochromujúci a zneškodňujúcí agresora silným elektrickým výbojom. Paralyzéry patria určite k najúčinnejším spôsobom sebaobrany, ochránia nielen pred útokom človeka, ale aj zvieraťa. Sú použiteľné aj cez silnú vrstvu odevu a ich účinok je možné dávkovať. Svetelný efekt a zvuk elektrického výboja paralyzéra je často dostačujúci pre odstrašenie útočníka, takže ku skutočnému použitiu ani nemusí dôjsť.

Poštovné

Doprava zdarma pre objednávky od 160 EUR

Poštovné pre ostatné objednávky už od 4 EUR

> viac informácií

Jazykové verzie