Elektronický bodyguard 4 v 1 (odstrašovač, SOS, alarm, svietidlo)

Kód tovaru: EB1003-BL
  • Cena s DPH:56 EUR
  • Cena bez DPH:46 EUR
  • Dostupnosť: Dočasne vypredané
  • Záruka:2 roky
Množstvo:

Elektronický bodyguard 4 v 1 (odstrašovač, SOS, alarm, svietidlo)


Elektronický bodyguard je multifunkčný prístroj, ktorý v sebe zahŕňa ultrazvukový odstrašovač psov, SOS sirénu, LED svietidlo a alarm proti krádeži.

Dva emitory na prednej strane vytvárajú po stlačení tlačidla intenzívny ultrazvukový signál, ktorý je pre ľudské ucho nepočuteľný, ale pre psa značne nepríjemný a odpudzujúci. Stačí namieriť na dotieravé či agresívne zviera, a to sa bude rýchlo snažiť dostať z dosahu ultrazvuku. Medzi emitormi je umiestnená vysoko svietivá 0,5 W LED dióda, slúžiaca za zhoršenej viditeľnosti ako bežné svietidlo. Zariadenie je vybavené tiež osobným alarmom - výstražnou sirénou o sile 122 dB, ktorú možno v prípade hroziaceho nebezpečenstva jednoducho aktivovať, zastrašiť útočníka a privolať pomoc.

Elektronický boyguard vie tiež zabezpečiť majetok (napríklad batožinu, bicykl) proti krádeži. Chránené predmety sa "uzamknú" elektrickým káblom, ktorého rozpojenie nepovolanou osobou okamžite spustí hlasný alarm.

Prístroj je vyrobený z kvalitného tvrdeného plastu, jeho veľkosť je veľmi malá a praktická. Priložené je tiež šikovné pútko na zápästie proti vypadnutiu z ruky. Napájanie je zaistené vstavanou nabíjateľnou batériou s kapacitou 250 mAh. Nabíjačka je súčasťou balenia.

Výrobok je chránený patentom č 201120191874.1.

 

Parametry

Parametre

Materiál: Tvrdený plast
Funkcia: Odpudzovač psov (mačiek), LED svietidlo, osobný alarm, alarm proti krádeži
Napájanie: Vstavaná nabíjateľná batéria 250 mAh
Rozmery: 75 x 53 x 22 mm


Obsah balení

Obsah balenia

Elektronický bodyguard
Nabíjací adaptér (90 cm)
Kábel pre alarm (180 cm)
Pútko na zápästie (10 cm)

 

Paralyzér

Elektrický paralyzér je moderný obranný prostriedok ochromujúci a zneškodňujúcí agresora silným elektrickým výbojom. Paralyzéry patria určite k najúčinnejším spôsobom sebaobrany, ochránia nielen pred útokom človeka, ale aj zvieraťa. Sú použiteľné aj cez silnú vrstvu odevu a ich účinok je možné dávkovať. Svetelný efekt a zvuk elektrického výboja paralyzéra je často dostačujúci pre odstrašenie útočníka, takže ku skutočnému použitiu ani nemusí dôjsť.

Poštovné

Doprava zdarma pre objednávky od 160 EUR

Poštovné pre ostatné objednávky už od 4 EUR

> viac informácií

Jazykové verzie