MACE Pepper Gun 25 ft

Kód tovaru: 254783
NOVINKA
  • Cena s DPH:93 EUR
  • Cena bez DPH:77 EUR
  • Dostupnosť: 1 - 2 týždne
  • Záruka:2 roky
Množstvo:

MACE Pepper Gun 25 ft


MACE Pepper Gun je najpresnejší obranný sprej s absolútne najväčším dosahom. Tvarom pripomína klasickú pištoľ, a podobným spôsobom sa aj používa. Stačí odistiť, zamieriť a stlačiť spúšť. Obsah nádobky umiestnené v hornom zásobníku vystrekne do vzdialenosti až 7,5 m (25 stôp), okrem toho sa aktivuje vysoko svietivá LED dióda, ktorá umožní presné mierenie a súčasne oslní útočníka. Vďaka patentovanej technológii Bag-in-can je prúd účinnej látky veľmi rýchly a silný. Pištoľ je možné použiť z akéhokoľvek uhla av akejkoľvek polohe (napr. obrátenú hore nohami). Cartridge s OC pepřovým sprejom s obsahom 28 g je ľahko a rýchlo vymeniteľná. Balenie obsahuje jednu "ostrú" náplň a jednu cvičnú, ktorá je naplnená len vodou. Priložená je aj batéria pre napájanie zabudovaného LED svetla.

Pištoľ MACE Pepper Gun je obranný prostriedok s najväčším dosahom, umožňujúci najväčší možný odstup od útočníka. Pre porovnanie: Dosah priemerného obranného spreja je približne polovičný a jeho presnosť je výrazne menšia. Dosah obávaných taserov (ktoré sa už však nepovažujú za obranné prostriedky) sa pohybuje v rozmedzí 6 - 10 m.
 

Parametry

Parametry

Obsah náplne: 28 g
Kapacita náplne: 7 dávok (1 s)
Dosah: 7,5 m
Farby: Matte Black, Navy Blue, Silver, Hot Pink


Od 18 let

Nákupom tohto produktu potvrdzujete, že ste dovŕšili 18 rokov

 

Paralyzér

Elektrický paralyzér je moderný obranný prostriedok ochromujúci a zneškodňujúcí agresora silným elektrickým výbojom. Paralyzéry patria určite k najúčinnejším spôsobom sebaobrany, ochránia nielen pred útokom človeka, ale aj zvieraťa. Sú použiteľné aj cez silnú vrstvu odevu a ich účinok je možné dávkovať. Svetelný efekt a zvuk elektrického výboja paralyzéra je často dostačujúci pre odstrašenie útočníka, takže ku skutočnému použitiu ani nemusí dôjsť.

Poštovné

Doprava zdarma pre objednávky od 160 EUR

Poštovné pre ostatné objednávky už od 4 EUR

> viac informácií

Jazykové verzie