O nás

Zoznámenie s internetovým obchodom Paralyzer.sk

Paralyzer.sk je internetový obchod s bohatým výberom elektrických paralyzérov a ďalších moderných sebaobranných prostriedkov, ako sú paralyzujúce obušky, obranné spreje atď. Hoci poskytujeme garanciu najnižšej ceny (na porovnateľné výrobky), nesnažíme sa ponúkať najlacnejší tovar. Naše paralyzéry sú veľmi kvalitné a pochádzajú väčšinou z USA a Švajčiarska. Na kvalite tu totiž záleží viac ako kdekoľvek inde. SAk stojíte tvárou v tvár útočníkovi, je to tá najhoršia chvíľa pre zistenie, že váš paralyzér, ktorý vyzeral ako veľmi výhodná kúpa, nefunguje a že ste možno šetrili na nepravom mieste. Bezpečnosť zákazníkov je pre nás prvoradá a preto pre vás máme pripravené len kvalitné značkové produkty.
 
A aké sú ďalšie výhody nákupu na Paralyzer.sk?
 
  • Najväčší výber značkových paralyzérov
  • Garancia najnižšej ceny
  • Tovar skladom a odosielaný ihneď
  • Paralyzéry a ostatné výrobky sú vybavené slovenskými (českými) návodmi k obsluhe
  • U väčšiny produktov je poskytovaná doživotná záruka na výrobné vady
  • Odborné poradenstvo pri výbere paralyzérov
 
 
Ak sa rozhodnete pre nákup elektronického paralyzéra, majte prosím za všetkých okolností na pamäti, že paralyzér nie je zbraň, ale obranný prostriedok. Používajte ho preto vždy uvážlivo, s rozumom a v súlade so zákonmi krajiny, v ktorej sa nachádzate. Paralyzér v žiadnom prípade nepatrí do rúk deťom. Zákazník internetového obchodu Paralyzer.sk svojou objednávkou potvrdzuje, že dovŕšil vek 18 rokov.
 
Ak máte akékoľvek otázky alebo ak potrebujete konzultovať výber paralyzéra, radi vám poradíme.
 
Prevádzkujeme tiež internetový obchod Paralyzery.sk zameraný na predaj paralyzérov UZI. Zákazníkom z Českej republiky je k dispozícii náš e-shop Paralyzer.eu. Pre poľských záujemcov o paralyzéry sme práve dokončili nový web Paralizator.com.
Paralyzér

Elektrický paralyzér je moderný obranný prostriedok ochromujúci a zneškodňujúcí agresora silným elektrickým výbojom. Paralyzéry patria určite k najúčinnejším spôsobom sebaobrany, ochránia nielen pred útokom človeka, ale aj zvieraťa. Sú použiteľné aj cez silnú vrstvu odevu a ich účinok je možné dávkovať. Svetelný efekt a zvuk elektrického výboja paralyzéra je často dostačujúci pre odstrašenie útočníka, takže ku skutočnému použitiu ani nemusí dôjsť.

Poštovné

Doprava zdarma pre objednávky od 160 EUR

Poštovné pre ostatné objednávky už od 4 EUR

> viac informácií

Jazykové verzie