Odstrašovač psov Dazer II

Kód tovaru: 67
  • Cena s DPH:59 EUR
  • Cena bez DPH:49 EUR
  • Dostupnosť: Dočasne vypredané
  • Záruka:2 roky
Množstvo:

Odstrašovač psov Dazer II


Dazer 2 je ultrasonický odstrašovač psov vhodný nielen pre obranu pred rozzúreným zvieratami, ale aj pre ich výcvik. Prístroj vydáva vysokofrekvenčný signál, ktorý ľudské ucho nezachytí, ale pre psa je počuteľný a veľmi nepríjemný.

Dazer 2 má široké využitie. Rozhodne by nemal chýbať vo vrecku bežcov alebo cyklistov. Prekvapivo pomôže tiež proti štekaniu ozývajícímu sa zo susedstva. Odstrašovač dokáže udržať psa v bezpečnej vzdialenosti až 7 metrov. Dazer 2 koriguje správanie psov a pri správnom použití môže slúžiť ako účinný nástroj pre výcvik. Zvuk prístroja je pre zviera fyzicky neškodný.

Ultrasonický odstrašovač je vyrobený z ľahkého odolného plastu. Súčasťou balenia je praktická kovová spona na opasok.
 

Parametry

Parametre

Hmotnosť: 130 g
Dosah: 10 - 15 m (najviac efektívny v 2 - 7 m)
Napájanie: Batéria 9V
Životnosť batérie: 1000 dávok (cca 2 - 3 roky)

 

Paralyzér

Elektrický paralyzér je moderný obranný prostriedok ochromujúci a zneškodňujúcí agresora silným elektrickým výbojom. Paralyzéry patria určite k najúčinnejším spôsobom sebaobrany, ochránia nielen pred útokom človeka, ale aj zvieraťa. Sú použiteľné aj cez silnú vrstvu odevu a ich účinok je možné dávkovať. Svetelný efekt a zvuk elektrického výboja paralyzéra je často dostačujúci pre odstrašenie útočníka, takže ku skutočnému použitiu ani nemusí dôjsť.

Poštovné

Doprava zdarma pre objednávky od 160 EUR

Poštovné pre ostatné objednávky už od 4 EUR

> viac informácií

Jazykové verzie