Odstrašovač psov ZF-851 E

Kód tovaru: ZF-851E
  • Cena s DPH:35 EUR
  • Cena bez DPH:29 EUR
  • Dostupnosť: Dočasne vypredané
  • Záruka:2 roky
Množstvo:

Odstrašovač psov ZF-851 E


Odstrašovač psov ZF-851 E je jednoduchý prostriedok pre obranu pred dotieravými a agresívnymi psami, ale aj inými zvieratami. Prístroj vydáva vysoký signál, ktorý ľudské ucho nedokáže zachytiť, ale pre psa je veľmi nepríjemný. To umožňuje obrátiť zviera na útek alebo si ho udržať v bezpečnej vzdialenosti.

Jedná sa o multifunkčné zariadenie. Okrem obrannej odstrašujúcej funkcie je prístroj použiteľný aj pri výcviku psov - stačí len prepnúť na výcvikový režim s menšou intenzitou signálu. Okrem toho je tento odstrašovač vybavený dvoma LED diódami, takže poslúži aj ako baterka.
 

Parametry

Parametre

Hmotnosť: 69 g (bez batérie)
Rozmery: 130 x 45 x 25 mm
Funkcie: Odstrašovanie psov, výcvik psov, LED svietidlo
Napájanie: Batéria 9V (súčasť balenia)


Paralyzéry - návody k obsluhe

Návody na použitie

Výcvik psa pomocou odstrašovača DefenDOG 1
 

Paralyzér

Elektrický paralyzér je moderný obranný prostriedok ochromujúci a zneškodňujúcí agresora silným elektrickým výbojom. Paralyzéry patria určite k najúčinnejším spôsobom sebaobrany, ochránia nielen pred útokom človeka, ale aj zvieraťa. Sú použiteľné aj cez silnú vrstvu odevu a ich účinok je možné dávkovať. Svetelný efekt a zvuk elektrického výboja paralyzéra je často dostačujúci pre odstrašenie útočníka, takže ku skutočnému použitiu ani nemusí dôjsť.

Poštovné

Doprava zdarma pre objednávky od 160 EUR

Poštovné pre ostatné objednávky už od 4 EUR

> viac informácií

Jazykové verzie