Paralyzér Beast Defense Panther 2.5 milióna voltov

Kód tovaru: BD-PANTHER-01
NOVINKA
  • Cena s DPH:44 EUR
  • Cena bez DPH:36 EUR
  • Dostupnosť: 3 dni
  • Záruka:2 roky
Množstvo:

Paralyzér Beast Defense Panther 2.5 milióna voltov


Beast Defense Panther je praktický, kompaktný mini paralyzér o sile 2,5 milióna voltov. Jeho telo z pogumovaného plastu má ergonomický tvar a skvelo padne do ruky. Dĺžka iba 12,5 centimetrov a veľmi nízka hmotnosť umožňujú ľahké prenášanie vo vrecku alebo v kabelke. Pribalené puzdro z eko kože je možné navliecť na opasok, aby bol paralyzér stále po ruke.

BD Panther je multifunkčný paralyzér. V prednej časti je osadený LED svietidlom, ktorého ostré svetlo dokáže oslniť a dezorientovať útočníka, ale poslúži aj ako bežná baterka.

Ako jeden z mála lacných paralyzérov je Panther vybavený zápästným pútkom s bezpečnostnou poistkou. Pútko je k zariadeniu pripojené zasúvacím konektorom (jack 2 mm). Pokiaľ nie je konektor vo zdierke, nemožno nijako aktivovať paralyzujúcu funkciu. Ak dôjde k vytrhnutiu alebo vypadnutiu paralyzéra z ruky, nemôže ho protivník zneužiť proti vám, pretože spúšť sa okamžite stane neaktívnou. Tento spôsob istenia je praktický aj pre prenášanie a skladovanie prístroja - alebo v prípade, že je používané iba svietidlo. Spúšť možno deaktivovať tiež prepínačom funkcií (indikované výraznou červenou kontrolkou).

Paralyzér a svietidlo sú napájané vstavaným dobíjacím akumulátorom. Nabíjací kábel je pribalený.

 

Parametry

Parametre

Dĺžka: 12,5 cm
Šírka: 4 cm (najširšia časť)
Hrúbka: 2 cm
Hmotnosť: 140 g
Materiál: Plast
Napätie: 2 500 000 V
Napájanie: Zabudovaná batéria (nabíjačka súčasťou balenia)
Farba: Čierna
Puzdro: Kožené puzdro s pútkom na opasok


Od 18 let

Nákupom tohto produktu potvrdzujete, že ste dovŕšili 18 rokov

 

Paralyzér

Elektrický paralyzér je moderný obranný prostriedok ochromujúci a zneškodňujúcí agresora silným elektrickým výbojom. Paralyzéry patria určite k najúčinnejším spôsobom sebaobrany, ochránia nielen pred útokom človeka, ale aj zvieraťa. Sú použiteľné aj cez silnú vrstvu odevu a ich účinok je možné dávkovať. Svetelný efekt a zvuk elektrického výboja paralyzéra je často dostačujúci pre odstrašenie útočníka, takže ku skutočnému použitiu ani nemusí dôjsť.

Poštovné

Doprava zdarma pre objednávky od 160 EUR

Poštovné pre ostatné objednávky už od 4 EUR

> viac informácií

Jazykové verzie