Paralyzér Guard Dog Titan 7.5 milióna voltov

Kód tovaru: 512351
  • Cena s DPH:285 EUR
  • Cena bez DPH:236 EUR
  • Dostupnosť: Dočasne vypredané
  • Záruka:2 roky
Množstvo:

Paralyzér Guard Dog Titan 7.5 milióna voltov


Elektrický paralyzér Guard Dog Titan je multifunkčný obranný prostriedok predstavujúci unikátnu kombináciu pevného kovového obušku, výkonného taktického svietidlá a extrémne silného paralyzéra. Toto technické riešenie je chránené US patentom.

Bezmála polmetrové telo (18,5 ") je vyrobené z leteckého hliníka typu III a odolá aj veľmi silným nárazom. Na rozdiel od bežných elektrických obuškov z plastu je Guard Dog Titan tiež plnohodnotnou údernou zbraňou. Perfektné uchopenie zabezpečuje pevná rukoväť s gumovým povrchom.
 
Paralyzér s obrovským výkonom 7.500.000 V má skryté elektródy, takže nehrozí ich mechanické poškodenie pri prípadnom údere. Tohto prvku možno využiť aj na prekvapenie protivníka, ktorý pri bežnom pohľade vôbec netuší, že prístroj disponuje tiež paralyzujúcou funkciou. Spúšť paralyzéra je zabudovaná na konci rukoväte a má podobu okrúhleho tlačidla, ktoré vďaka veľkosti a zelenému podsvieteniu nie je ani vo vypätých situáciách potrebné dlho hľadať.
 
Silné svietidlo kryté odolným sklom má svietivosť 260 lumenov. K dispozícii sú 3 pracovné režimy: plný výkon (260 lm), nízky výkon (90 lm) a SOS blikanie (260 lm). Slúži k dokonalému oslneniu a oslepeniu protivníka, ale aj ako obyčajná baterka. Svietidlo sa aktivuje červeným tlačidlom umiestneným približne v strede prístroja.
 
Paralyzér Guard Dog Titan je vybavený kvalitnou nabíjateľnou batériou. Súčasťou balenia je klasická sieťová nabíjačka aj nabíjačka do auta.
 

(UPOZORNENIE: Na priložených ilustračných fotografiách môže byť produkt vyobrazený s americkou zástrčkovou vidlicou. Všetky paralyzéry predávané v našom e-shope sú ale samozrejme dodávané s príslušenstvom, ktoré je plne kompatibilné s českou elektrickou sieťou.)
 

Parametry

Parametre

Dĺžka: 47 cm
Hmotnosť: 1360 g
Materiál: Hliníková zliatina typ III
Napätie paralyzéra: 7 500 000 V
Svietidlo: 260 lm (životnosť žiarovky cca 100.000 hodín)
Napájanie: Zabudovaná nabíjateľná batéria (nabíjačka a autonabíjačka súčasťou balenia)
Klip na opasok: Áno


Od 18 let

Nákupom tohto produktu potvrdzujete, že ste dovŕšili 18 rokov

 

Paralyzér

Elektrický paralyzér je moderný obranný prostriedok ochromujúci a zneškodňujúcí agresora silným elektrickým výbojom. Paralyzéry patria určite k najúčinnejším spôsobom sebaobrany, ochránia nielen pred útokom človeka, ale aj zvieraťa. Sú použiteľné aj cez silnú vrstvu odevu a ich účinok je možné dávkovať. Svetelný efekt a zvuk elektrického výboja paralyzéra je často dostačujúci pre odstrašenie útočníka, takže ku skutočnému použitiu ani nemusí dôjsť.

Poštovné

Doprava zdarma pre objednávky od 160 EUR

Poštovné pre ostatné objednávky už od 4 EUR

> viac informácií

Jazykové verzie