Paralyzér Securaptor Chingo 2.5 milióna voltov

Kód tovaru: SCR-CHINGO-01
  • Cena s DPH:44 EUR
  • Cena bez DPH:36 EUR
  • Dostupnosť: Skladom
  • Záruka:2 roky
Množstvo:

Paralyzér Securaptor Chingo 2.5 milióna voltov


SCR Securaptor Chingo je mini paralyzér s príjemne malými rozmermi, ale impozantnou silou. Jeho ergonomicky zaoblené telo z pogumovaného plastu bolo navrhnuté tak, aby užívateľovi čo najviac uľahčilo manévrovanie s prístrojom a následné zasiahnutie protivníka. Veľkou výhodou tohto modelu je dĺžka iba 12,5 centimetrov a veľmi nízka hmotnosť, ktorá umožňuje bezproblémové prenášanie vo vrecku alebo v kabelke. Pribalené púzdro sa dá použiť ako obal proti poškodeniu, alebo navliecť na opasok, aby bol paralyzér stále po ruke.

Securaptor Chingo je multifunkčný paralyzér. V jeho prednej časti je umiestnené LED svietidlo, ktorého ostré svetlo dokáže oslniť a dezorientovať útočníka, ale poslúži aj ako bežná baterka.

Napájanie paralyzéra a svietidla je zaistené vstavanou nabíjateľnou batériou. Nabíjací kábel je pribalený.

Zaujímavosť: Značka Securaptor označuje svoje paralyzéry menami svetových sopiek. Inšpiráciou pre model Securaptor Chingo bol stratovulkán Chingo (Guatemala).

 

Parametry

Parametre

Dĺžka: 12,5 cm
Šírka: 4 cm (najširšia časť)
Hrúbka: 2 cm
Hmotnosť: 140 g
Materiál: Plast
Napätie: 2 500 000 V
Napájanie: Zabudovaná batéria (nabíjačka súčasťou balenia)
Farba: Čierna
Puzdro: Puzdro s pútkom na opasok


Od 18 let

Nákupom tohto produktu potvrdzujete, že ste dovŕšili 18 rokov

 

Paralyzér

Elektrický paralyzér je moderný obranný prostriedok ochromujúci a zneškodňujúcí agresora silným elektrickým výbojom. Paralyzéry patria určite k najúčinnejším spôsobom sebaobrany, ochránia nielen pred útokom človeka, ale aj zvieraťa. Sú použiteľné aj cez silnú vrstvu odevu a ich účinok je možné dávkovať. Svetelný efekt a zvuk elektrického výboja paralyzéra je často dostačujúci pre odstrašenie útočníka, takže ku skutočnému použitiu ani nemusí dôjsť.

Poštovné

Doprava zdarma pre objednávky od 160 EUR

Poštovné pre ostatné objednávky už od 4 EUR

> viac informácií

Jazykové verzie