Paralyzér Securaptor Demon 6 miliónov voltov elektrický obušok

Kód tovaru: SCR-DEMON-01
NOVINKA AKCIA -20 %
  • Cena s DPH:109 EUR
  • Cena bez DPH:90 EUR
  • Pôvodná cena:139 EUR
  • Dostupnosť: Dočasne vypredané
  • Záruka:doživotná
Množstvo:

Paralyzér Securaptor Demon 6 miliónov voltov elektrický obušok


Elektrický paralyzér SCR Securaptor Demon je náš najsilnejší elektrický obušok klasickej konštrukcie. Jeho mierne kónické, pogumované telo vydarene kombinuje brutalitu s eleganciou, takže Demon od prvého okamihu dáva protivníkovi jednoznačne vedieť, s kým má tú česť.

Paralyzér má krásny zvukový prejav. Silný a jasný výboj o sile šiestich miliónov voltov je sprevádzaný hlasným, sebavedomým, sýtym zvukom, o ktorého zastrašujúcim účinku nie je treba ani na chvíľu pochybovať. Ak sa agresor napriek tomu nezľakne, stačí priložiť prístroj na jeho telo a ešte raz stlačiť spúšť. Celá predná časť obušku je po stranách vybavená súvislými kovovými páskami (tzv. hot stripes), ktoré sú pri výboji tiež pod prúdom a znemožňujú vytrhnutie paralyzéra z ruky. V zadnej časti je navyše upevnené pútko pre navlečenie na zápästie. K bezpečnému a pevnému uchopeniu prispieva tiež protišmyková rukoväť s pogumovaným povrchom.

Špica obušku je osadená prídavným LED svietidlom, ktoré je riešené tak, aby bez úhony prežilo prípadné nárazy. Toto svietidlo má dvojaké využitie - slúži k oslneniu protivníka, ale možno ho kedykoľvek použiť aj ako bežnú baterku.

Securaptor Demon je zabezpečený dvojitým istením proti nechcenému výboju pri prenášaní alebo skladovaní. Hlavná bezpečnostná poistka (prepínač ON / OFF), ktorá sa nachádza vzadu na rukoväti, deaktivuje batériu a vypína celý prístroj. Aj keď je ale v polohe ON a batérie je pripojená, nemožno spúšť paralyzéra použiť, ak nie je horný prepínač funkcií správne nastavený.

Tento elektrický obušok je vybavený nabíjateľnou batériou. Súčasťou balenia je nylonové púzdro s možnosťou navlečenia na opasok.

Ide o identický prístroj, ako elektrický obušok Streetwise Peacemaker. Obidva paralyzéry majú rovnaký tvar, rozmery i technické parametre.

Zaujímavosť: Značka Securaptor označuje svoje paralyzéry menami svetových sopiek. Inšpiráciou pre model Securaptor Demon bola sopka Demon (ostrov Iturup, Kurily, Rusko).

 

Parametry

Parametre

Dĺžka: 36 cm
Priemer: 3 cm (rukoväť), 4 cm (predná časť)
Napätie: 6 000 000 V
Materiál: Plast
Napájanie: Zabudovaná batéria (nabíjačka súčasťou balenia)
Farba: Čierna
Puzdro: Nylonové púzdro s pútkom na opasok


Od 18 let

Nákupom tohto produktu potvrdzujete, že ste dovŕšili 18 rokov

 

Paralyzér

Elektrický paralyzér je moderný obranný prostriedok ochromujúci a zneškodňujúcí agresora silným elektrickým výbojom. Paralyzéry patria určite k najúčinnejším spôsobom sebaobrany, ochránia nielen pred útokom človeka, ale aj zvieraťa. Sú použiteľné aj cez silnú vrstvu odevu a ich účinok je možné dávkovať. Svetelný efekt a zvuk elektrického výboja paralyzéra je často dostačujúci pre odstrašenie útočníka, takže ku skutočnému použitiu ani nemusí dôjsť.

Poštovné

Doprava zdarma pre objednávky od 160 EUR

Poštovné pre ostatné objednávky už od 4 EUR

> viac informácií

Jazykové verzie