Paralyzér Securaptor Etna 3 milióny voltov paralyzujúca baterka (zoom)

Kód tovaru: SCR-ETNA-01
NOVINKA AKCIA -25 %
  • Cena s DPH:59 EUR
  • Cena bez DPH:49 EUR
  • Pôvodná cena:79 EUR
  • Dostupnosť: Skladom
  • Záruka:2 roky
Množstvo:

Paralyzér Securaptor Etna 3 milióny voltov paralyzujúca baterka (zoom)


Elektrický paralyzér SCR Securaptor Etna je prvá paralyzujúca baterka s fokusom (zoomom), ktorý umožňuje nastavovať šírku a dĺžku svetelného kužeľa.

Pevné a ľahké telo z leteckého hliníka dáva prístroju vzhľad stredne veľkého LED svietidlá. Na špici sú ale umiestnené zakryté elektródy, ktoré po stlačení spúšte paralyzéra prekvapia útočníka silným elektrickým výbojom o napätí 3 miliónov voltov. Unikátny spôsob uloženia elektród je nielen veľmi diskrétny, ale aj praktický, pretože maximálne bráni ich poškodeniu a súčasne umožňuje čo najlepší kontakt s telom protivníka.

Okrem obrannej funkcie je Securaptor Etna použiteľný ako plnohodnotné taktické svietidlo, ktorého veľkou výhodou proti konkurenčným produktom je funkcia fokus čiže zoom. Otáčaním robustného prstenca v prednej časti paralyzujúcej baterky je možné plynulo upravovať tvar kužeľa svetla. Úzky kužeľ zabezpečí čo najväčší dosvit (výrobca uvádza až 300 m), široký naopak čo najväčšie priestorové pokrytie. Svietidlo disponuje troma svetelnými režimami - plné svetlo, tlmené svetlo a SOS (blikanie).

Paralyzér je vybavený spoľahlivou bezpečnostnou poistkou brániacou nechcenému výboju pri prenášaní alebo svietení. Proti vypadnutiu z ruky slúži praktické pútko na zápästie. Napájanie obstaráva zabudovaný nabíjateľný akumulátor, nabíjací kábel je súčasťou balenia.

Securaptor Etna má optimálne rozmery. Je dostatočne robustný, aby mohol byť použitý napríklad ako improvizovaná úderná zbraň alebo glassbreaker, ale pritom kompaktný pre bežné použitie. Hodí sa nielen proti ľudským protivníkom, ale ide aj o vhodný paralyzér proti psom a iným zvieratám.

Zaujímavosť: Značka Securaptor označuje svoje paralyzéry menami svetových sopiek. Inšpiráciou pre model Securaptor Etna bola sopka Etna (ostrov Sicília, Taliansko).

 

Parametry

Parametre

Dĺžka: 19 cm
Priemer: 4 cm (hlavica), 2,7 cm (rukoväť)
Hmotnosť: 250 g
Napätie: 3 000 000 V
Materiál: Hliník
Napájanie: Zabudovaná batéria (nabíjačka súčasťou balenia)
Farba: Čierna
Puzdro: Nie


Od 18 let

Nákupom tohto produktu potvrdzujete, že ste dovŕšili 18 rokov

 

Paralyzér

Elektrický paralyzér je moderný obranný prostriedok ochromujúci a zneškodňujúcí agresora silným elektrickým výbojom. Paralyzéry patria určite k najúčinnejším spôsobom sebaobrany, ochránia nielen pred útokom človeka, ale aj zvieraťa. Sú použiteľné aj cez silnú vrstvu odevu a ich účinok je možné dávkovať. Svetelný efekt a zvuk elektrického výboja paralyzéra je často dostačujúci pre odstrašenie útočníka, takže ku skutočnému použitiu ani nemusí dôjsť.

Poštovné

Doprava zdarma pre objednávky od 160 EUR

Poštovné pre ostatné objednávky už od 4 EUR

> viac informácií

Jazykové verzie