Paralyzér Securaptor Nikko 4 milióny voltov paralyzujúca baterka

Kód tovaru: SCR-NIKKO-01
NOVINKA
  • Cena s DPH:49 EUR
  • Cena bez DPH:40 EUR
  • Dostupnosť: Dočasne vypredané
  • Záruka:2 roky
Množstvo:

Paralyzér Securaptor Nikko 4 milióny voltov paralyzujúca baterka


Elektrický paralyzér SCR Securaptor Nikko je krátka paralyzujúca baterka s robustným telom z tvrdeného hliníka. Pri zachovaní praktickej kompaktnej veľkosti ponúka Nikko zvýšenú odolnosť (možno použiť ako improvizovanú údernú zbraň alebo glassbreaker). Účinný paralyzér so silou 4 milióny voltov je vybavený zakrytými elektródami, takže prístroj nie je možné rozoznať od obyčajného outdoorového svietidla. Toto riešenie je veľmi diskrétne a prípadného protivníka môže nepríjemne prekvapiť. Samozrejmosťou je bezpečnostná poistka brániaca náhodnému spusteniu, ktorá spoľahlivo ochráni pred nechceným výbojom. Proti vypadnutiu alebo vyrazeniu z ruky slúži pútko na zápästie. Multifunkčný paralyzér Securaptor Nikko je pochopiteľne použiteľný aj ako plnohodnotné LED svietidlo s vysokou svietivosťou. Napájanie je zabezpečené zabudovaným dobíjacím akumulátorom. Súčasťou balenia je nylonové puzdro s pútkom na opasok.

Zaujímavosť: Značka Securaptor označuje svoje paralyzéry menami svetových sopiek. Inšpiráciou pre model Securaptor Nikko bola podmorská sopka Nikkó (Japonsko).

 

Parametry

Parametre

Dĺžka: 17,5 cm
Priemer: 3,6 cm (najširšia časť), 2,8 cm (najužšia časť)
Hmotnosť: 195 g
Materiál: Hliník
Napätie: 4 000 000 V
Napájanie: Zabudovaná batéria (nabíjačka súčasťou balenia)
Farba: Čierna
Puzdro: Nylonové puzdro na opasok


Od 18 let

Nákupom tohto produktu potvrdzujete, že ste dovŕšili 18 rokov

 

Paralyzér

Elektrický paralyzér je moderný obranný prostriedok ochromujúci a zneškodňujúcí agresora silným elektrickým výbojom. Paralyzéry patria určite k najúčinnejším spôsobom sebaobrany, ochránia nielen pred útokom človeka, ale aj zvieraťa. Sú použiteľné aj cez silnú vrstvu odevu a ich účinok je možné dávkovať. Svetelný efekt a zvuk elektrického výboja paralyzéra je často dostačujúci pre odstrašenie útočníka, takže ku skutočnému použitiu ani nemusí dôjsť.

Poštovné

Doprava zdarma pre objednávky od 160 EUR

Poštovné pre ostatné objednávky už od 4 EUR

> viac informácií

Jazykové verzie