Paralyzér Securaptor Pago 5 miliónov voltov paralyzujúca baterka (zlatá)

Kód tovaru: SCR-PAGO-02
BESTSELLER
  • Cena s DPH:49 EUR
  • Cena bez DPH:40 EUR
  • Dostupnosť: Dočasne vypredané
  • Záruka:2 roky
Množstvo:

Paralyzér Securaptor Pago 5 miliónov voltov paralyzujúca baterka (zlatá)


Elektrický paralyzér SCR Securaptor Pago v tvare baterky. Odolné, ale ľahké telo z tvrdeného hliníka sa prakticky nijako nelíši od klasického outdoorového svietidla. V prednej časti sú však skryté elektródy, ktoré umožňujú prekvapiť prípadného útočníka mohutným elektrickým výbojom o sile 5 miliónov voltov. Prístroj je pochopiteľne použiteľný aj ako plnohodnotná baterka so svietivosťou 180 lumenov. Securaptor Pago môže poslúžiť dokonca ako príležitostná úderná zbraň alebo glassbreaker - nástroj pre bezpečné rozbitie skla, napríklad u havarovaného automobilu. Paralyzér je vybavený spoľahlivou bezpečnostnou poistkou brániacou nechcenému výboju pri prenášaní alebo svietení. Pre upevnenie na opasok slúži praktický kovový klip, čo je skvelé riešenie umožňujúce okamžité použitie za všetkých okolností (bez nutnosti zdĺhavého vyťahovania z opaskového puzdra). Napájanie obstaráva zabudovaný dobíjací akumulátor.

Paralyzujúca baterka Securaptor Pago sa dobre hodí aj proti zvieratám, špeciálne proti psom. Jej výhodou je dlhší tvar poskytujúci potrebný odstup od nevypočítateľného štvornohého agresora, ale tiež vysoko odolné prevedenie, vďaka ktorému ju možno úspešne použiť ako improvizovaný obušok.

Zaujímavosť: Značka Securaptor označuje svoje paralyzéry menami svetových sopiek. Inšpiráciou pre model Securaptor Pago bola sopka Pago (ostrov Nová Británia, Papua Nová Guinea).

 

Parametry

Parametre

Dĺžka: 24 cm
Priemer: 5 cm (hlavica), 3 cm (rukoväť)
Hmotnosť: 300 g
Materiál: Hliník
Napätie: 5 000 000 V
Napájanie: Zabudovaná batéria (nabíjačka súčasťou balenia)
Farba: Zlatá
Klip na opasok: Áno
Puzdro: Nie


Od 18 let

Nákupom tohto produktu potvrdzujete, že ste dovŕšili 18 rokov

 

Paralyzér

Elektrický paralyzér je moderný obranný prostriedok ochromujúci a zneškodňujúcí agresora silným elektrickým výbojom. Paralyzéry patria určite k najúčinnejším spôsobom sebaobrany, ochránia nielen pred útokom človeka, ale aj zvieraťa. Sú použiteľné aj cez silnú vrstvu odevu a ich účinok je možné dávkovať. Svetelný efekt a zvuk elektrického výboja paralyzéra je často dostačujúci pre odstrašenie útočníka, takže ku skutočnému použitiu ani nemusí dôjsť.

Poštovné

Doprava zdarma pre objednávky od 160 EUR

Poštovné pre ostatné objednávky už od 4 EUR

> viac informácií

Jazykové verzie