Paralyzér Securaptor Pico 3 milióny voltov paralyzujúca baterka

Kód tovaru: SCR-PICO-01
BESTSELLER
  • Cena s DPH:39 EUR
  • Cena bez DPH:32 EUR
  • Dostupnosť: Skladom
  • Záruka:2 roky
Množstvo:

Paralyzér Securaptor Pico 3 milióny voltov paralyzujúca baterka


Elektrický paralyzér SCR Securaptor Pico je azda najmenšia paralyzujúca baterka na trhu. Vo veľmi kompaktnom tele (dĺžka len cca 16 cm, priemer okolo 3 cm) z vysoko odolného tvrdeného hliníka je ukryté obranné zariadenie s úctyhodným výkonom 3 milióny voltov. Paralyzér je vybavený zakrytými elektródami, takže ho na prvý pohľad nie je možné rozoznať od obyčajnej outdoorové baterky, čo môže protivníka nepríjemne prekvapiť. Samozrejmosťou je bezpečnostná poistka brániaca nechcenému spusteniu, ktorá spoľahlivo ochráni pred náhodným výbojom pri prenášaní alebo svietení. Proti vypadnutiu alebo vyrazeniu z ruky slúži pútko na zápästie. Securaptor Pico je pochopiteľne použiteľný aj ako plnohodnotné LED svietidlo s vysokou svietivosťou. Napájanie je zabezpečené zabudovaným dobíjacím akumulátorom. Súčasťou balenia je nylonové púzdro s pútkom na opasok.

Zaujímavosť: Značka Securaptor označuje svoje paralyzéry menami svetových sopiek. Inšpiráciou pre model Securaptor Pico bola sopka Pico (ostrov Pico, Azorské ostrovy).

 

Parametry

Parametre

Dĺžka: 16,5 cm
Priemer: 3,4 cm (hlavica), 2,5 cm (rukoväť)
Hmotnosť: 160 g
Materiál: Hliník
Napätie: 3 000 000 V
Napájanie: Zabudovaná batéria (nabíjačka súčasťou balenia)
Farba: Čierna
Puzdro: Nylonové puzdro na opasok


Od 18 let

Nákupom tohto produktu potvrdzujete, že ste dovŕšili 18 rokov

 

Paralyzér

Elektrický paralyzér je moderný obranný prostriedok ochromujúci a zneškodňujúcí agresora silným elektrickým výbojom. Paralyzéry patria určite k najúčinnejším spôsobom sebaobrany, ochránia nielen pred útokom človeka, ale aj zvieraťa. Sú použiteľné aj cez silnú vrstvu odevu a ich účinok je možné dávkovať. Svetelný efekt a zvuk elektrického výboja paralyzéra je často dostačujúci pre odstrašenie útočníka, takže ku skutočnému použitiu ani nemusí dôjsť.

Poštovné

Doprava zdarma pre objednávky od 160 EUR

Poštovné pre ostatné objednávky už od 4 EUR

> viac informácií

Jazykové verzie