Paralyzér Securaptor Ring 950 000 voltov

Kód tovaru: SCR-RING-01
NOVINKA
  • Cena s DPH:55 EUR
  • Cena bez DPH:45 EUR
  • Dostupnosť: Dočasne vypredané
  • Záruka:2 roky
Množstvo:

Paralyzér Securaptor Ring 950 000 voltov


SCR Securaptor Ring je revolučný elektrický paralyzér s úplne novým dizajnom. Kruhová časť (prsteň) je navlečená na prst a zvyšok zostáva skrytý v dlani. Stačí len ľahko stlačiť päsť a paralyzér vydá silný elektrický výboj. Všetko je veľmi intuitívne a rýchle, v kritickej situácii nie je potrebné nič pripravovať a hľadať to správne tlačidlo. Pri správnom uchopení prístroja je nemožné jeho vypadnutie z ruky alebo vytrhnutie protivníkom.

Tento paralyzujúci prsteň je veľmi diskrétny obranný prostriedok. Väčšina jeho extrémne malého a ľahkého tela je nenápadne ukrytá v dlani, čo umožňuje maximálne využiť momentu prekvapenia. Vďaka nízkej hmotnosti a miniatúrnym rozmerom je Securaptor Ring ten najlepší paralyzér do vrecka, po ruke vždy a za všetkých okolností.

Výrobok je vybavený dobíjacím akumulátorom, nabíjačka je súčasťou balenia. Telo paralyzéra je vyrobené z kvalitného pogumovaného plastu. Proti nechcenému spusteniu chráni bezpečnostná poistka.

 

Parametry

Parametre

Dĺžka: 7,3 cm
Šírka: 3,5 cm (predná časť); 5,7 cm (zadná časť)
Hrúbka: 0,8 cm (predná časť); 2 cm (zadná časť)
Hmotnosť: 50 g
Materiál: Plast (pogumovaný povrch)
Napätie: 950 000 V
Napájanie: Zabudovaná batéria (nabíjačka súčasťou balenia)
Farba: Čierna
Puzdro: Nie


Od 18 let

Nákupom tohto produktu potvrdzujete, že ste dovŕšili 18 rokov

 

Paralyzér

Elektrický paralyzér je moderný obranný prostriedok ochromujúci a zneškodňujúcí agresora silným elektrickým výbojom. Paralyzéry patria určite k najúčinnejším spôsobom sebaobrany, ochránia nielen pred útokom človeka, ale aj zvieraťa. Sú použiteľné aj cez silnú vrstvu odevu a ich účinok je možné dávkovať. Svetelný efekt a zvuk elektrického výboja paralyzéra je často dostačujúci pre odstrašenie útočníka, takže ku skutočnému použitiu ani nemusí dôjsť.

Poštovné

Doprava zdarma pre objednávky od 160 EUR

Poštovné pre ostatné objednávky už od 4 EUR

> viac informácií

Jazykové verzie