Paralyzér Securaptor Ruby 2.5 milióna voltov pero s LED svietidlom

Kód tovaru: SCR-RUBY-01
NOVINKA
  • Cena s DPH:69 EUR
  • Cena bez DPH:57 EUR
  • Dostupnosť: Predaj ukončený
  • Záruka:3 roky
Množstvo:

Paralyzér Securaptor Ruby 2.5 milióna voltov pero s LED svietidlom


Elektrický paralyzér SCR Securaptor Ruby s obľúbeným a praktickým tvarom pripomínajúcim pero alebo kancelársky popisovač. Aj keď má v priemere len niečo okolo dvoch centimetrov a jeho dĺžka nie je o moc väčšia, ako u bežnej prepisovačky, disponuje silou dvoch a pol milióna voltov, ktorá nie je zďaleka bežná ani u oveľa väčších prístrojov. Silnejšie paralyzujúce pero dnes na slovenskom trhu nie je.

Vďaka svojim extrémne malým rozmerom a nízkej hmotnosti je tento paralyzér ideálnym obranným prostriedkom pre každodenné používanie. Vo vrecku alebo v kabelke zaberá naozaj len minimum miesta, takže je stále po ruke. Pre pohodlné prenášanie je možné použiť aj priložené nylonové puzdro so suchým zipsom a pútkom na opasok.

A to nie je všetko. Na špici paralyzéra sú umiestnené dve vysoko svietivé LED diódy, ktoré umožňujú používať Securaptor Ruby ako baterku. V prípade nebezpečenstva potom poslúži ik oslneniu útočníka a jeho dezorientácii.

Proti náhodnému elektrickému výboju a nechcenému zasiahnutí užívateľa je paralyzujúce pero zaistené dvoma spôsobmi. Pri prenášaní môže byť predná časť s elektródami zakrytá viečkom (aj tým pripomína skutočné pero). Toto viečko nie je nutné snímať pri používaní svietidla, pretože je vybavené otvormi pre LED diódy. Ďalej je na boku prístroja bezpečnostný prepínač, ktorého posunutím do kľudovej polohy sa deaktivuje spúšť paralyzéra. Polohy ON / OFF sú navyše jasne indikované červenou kontrolkou.

Za zmienku stojí vynikajúce dielenské spracovanie a kvalitný pogumovaný povrch, ktorý veľmi dobre vyzerá, je príjemný na dotyk a umožňuje pevné a bezpečné uchopenie paralyzéra.

Securaptor Ruby je vybavený dobíjacím akumulátorom. Praktický malý nabíjací kábel je súčasťou balenia.

Ide o identický prístroj, ako paralyzujúce pero Streetwise 2500 kV. Obaja paralyzéry majú rovnaký tvar, rozmery aj technické parametre.

Zaujímavosť: Značka Securaptor označuje svoje paralyzéry menami svetových sopiek. Inšpiráciou pre model Securaptor Ruby bola sopka Ruby (ostrovný oblúk Severné Mariány, USA).


Parametry

Parametre

Dĺžka: 16 cm
Priemer: 2 cm
Hmotnosť: 195 g
Napätie: 2 500 000 V
Napájanie: Zabudovaná dobíjacia batéria (nabíjačka súčasťou balenia)
Puzdro: Nylonové puzdro (suchý zips, pútko na opasok)


Od 18 let

Nákupom tohto produktu potvrdzujete, že ste dovŕšili 18 rokov

 

Paralyzér

Elektrický paralyzér je moderný obranný prostriedok ochromujúci a zneškodňujúcí agresora silným elektrickým výbojom. Paralyzéry patria určite k najúčinnejším spôsobom sebaobrany, ochránia nielen pred útokom človeka, ale aj zvieraťa. Sú použiteľné aj cez silnú vrstvu odevu a ich účinok je možné dávkovať. Svetelný efekt a zvuk elektrického výboja paralyzéra je často dostačujúci pre odstrašenie útočníka, takže ku skutočnému použitiu ani nemusí dôjsť.

Poštovné

Doprava zdarma pre objednávky od 160 EUR

Poštovné pre ostatné objednávky už od 4 EUR

> viac informácií

Jazykové verzie