Paralyzér Securaptor Teon 1.5 milióna voltov (zelená)

Kód tovaru: SCR-TEON-03
NOVINKA
  • Cena s DPH:39 EUR
  • Cena bez DPH:32 EUR
  • Dostupnosť: Dočasne vypredané
  • Záruka:2 roky
Množstvo:

Paralyzér Securaptor Teon 1.5 milióna voltov (zelená)


SCR Securaptor Teon je klasický mini paralyzér s veľkosťou len o niečo málo väčšiou, ako je krabička od cigariet. Vďaka svojmu kompaktnému tvaru je ideálnym obranným prostriedkom pre každodenné nosenie vo vrecku alebo v kabelke. Malé rozmery neznamenajú malý výkon - paralyzér disponuje napätím 1.500.000 V, čo mu umožňuje bez problémov zlikvidovať každého útočníka. Medzi elektródami na prednej časti prístroja je umiestnené silné LED svietidlo, ktoré možno použiť k oslneniu protivníka alebo ako bežnú baterku. Prístroj je osadený bezpečnostnou poistkou proti nechcenému spusteniu. Napájanie je zaistené vstavanou nabíjateľnou batériou.

Zaujímavosť: Značka Securaptor označuje svoje paralyzéry menami svetových sopiek. Inšpiráciou pre model Securaptor Teon bola sopka Teon (Bandské more).

 

Parametry

Parametre

Dĺžka: 10,3 cm
Šírka: 5,2 cm
Hrúbka: 2,3 cm
Hmotnosť: 115 g
Materiál: Plast (pogumovaný povrch)
Napätie: 1 500 000 V
Napájanie: Zabudovaná batéria (nabíjačka súčasťou balenia)
Farba: Zelená
Puzdro: Nylonové puzdro na opasok


Od 18 let

Nákupom tohto produktu potvrdzujete, že ste dovŕšili 18 rokov

 

Paralyzér

Elektrický paralyzér je moderný obranný prostriedok ochromujúci a zneškodňujúcí agresora silným elektrickým výbojom. Paralyzéry patria určite k najúčinnejším spôsobom sebaobrany, ochránia nielen pred útokom človeka, ale aj zvieraťa. Sú použiteľné aj cez silnú vrstvu odevu a ich účinok je možné dávkovať. Svetelný efekt a zvuk elektrického výboja paralyzéra je často dostačujúci pre odstrašenie útočníka, takže ku skutočnému použitiu ani nemusí dôjsť.

Poštovné

Doprava zdarma pre objednávky od 160 EUR

Poštovné pre ostatné objednávky už od 4 EUR

> viac informácií

Jazykové verzie