Paralyzér Securaptor Teon Mini 2 milióny voltov

Kód tovaru: SCR-TEON-MINI-01
NOVINKA
  • Cena s DPH:52 EUR
  • Cena bez DPH:43 EUR
  • Dostupnosť: Skladom
  • Záruka:2 roky
Množstvo:

Paralyzér Securaptor Teon Mini 2 milióny voltov


SCR Securaptor Teon Mini je zmenšená a silnejšia verzia obľúbeného modelu Securaptor Teon. Ide o jeden z najmenších a najľahších paralyzérov vôbec. Vďaka svojmu miniatúrnemu tvaru je ideálnym obranným prostriedkom pre každodenné nosenie vo vrecku, v kabelke alebo napríklad v ľadvinke. Paralyzér disponuje napätím zvýšeným na 2.000.000 V, čo mu umožňuje bez problémov zvládnuť každého útočníka. Pogumovaný povrch je príjemný na dotyk a prispieva k pevnému a bezpečnému uchopeniu. Medzi elektródami na prednej časti prístroja je umiestnené LED svietidlo s parabolou, ktorú možno použiť na oslnenie protivníka alebo ako bežnú baterku. Výrobok je osadený bezpečnostnou poistkou proti nechcenému spusteniu. Napájanie je zabezpečené vstavanou nabíjateľnou batériou. Súčasťou balenia je praktické nylonové puzdro s pútkom na opasok.

Zaujímavosť: Značka Securaptor označuje svoje paralyzéry menami svetových sopiek. Inšpiráciou pre model Securaptor Teon bola sopka Teon (Bandské more).

 

Parametry

Parametre

Dĺžka: 9 cm
Šírka: 3,5 cm
Hrúbka: 2,3 cm
Hmotnosť: 110 g
Materiál: Plast (pogumovaný povrch)
Napätie: 2 000 000 V
Napájanie: Zabudovaná batéria (nabíjačka súčasťou balenia)
Farba: Čierna
Puzdro: Nylonové puzdro na opasok


Od 18 let

Nákupom tohto produktu potvrdzujete, že ste dovŕšili 18 rokov

 

Paralyzér

Elektrický paralyzér je moderný obranný prostriedok ochromujúci a zneškodňujúcí agresora silným elektrickým výbojom. Paralyzéry patria určite k najúčinnejším spôsobom sebaobrany, ochránia nielen pred útokom človeka, ale aj zvieraťa. Sú použiteľné aj cez silnú vrstvu odevu a ich účinok je možné dávkovať. Svetelný efekt a zvuk elektrického výboja paralyzéra je často dostačujúci pre odstrašenie útočníka, takže ku skutočnému použitiu ani nemusí dôjsť.

Poštovné

Doprava zdarma pre objednávky od 160 EUR

Poštovné pre ostatné objednávky už od 4 EUR

> viac informácií

Jazykové verzie