Paralyzér Securaptor Tore 4 milióny voltov paralyzujúca baterka

Kód tovaru: SCR-TORE-01
NOVINKA BESTSELLER
  • Cena s DPH:49 EUR
  • Cena bez DPH:40 EUR
  • Dostupnosť: Skladom
  • Záruka:2 roky
Množstvo:

Paralyzér Securaptor Tore 4 milióny voltov paralyzujúca baterka


Elektrický paralyzér Securaptor Tore Police Edition v tvare baterky je inšpirovaný služobnými prístrojmi, ktoré používajú policajti v USA a ďalších krajinách. Mimoriadne úzke telo (priemer len 3 cm) z hliníkovej zliatiny je veľmi odolné, k čomu prispieva aj špeciálne riešenie zadnej časti, ktorá je jednoliata - bez obvyklej plastovej koncovky. Silný paralyzér o napätí 4 milióny voltov má zakryté elektródy, takže sa výrobok na prvý pohľad nelíši od bežnej baterky. Pred nechceným výbojom chráni užívateľa dvojstupňový bezpečnostný systém zahŕňajúci vypínač ON /OFF, ktorý úplne odpája paralyzér od akumulátora, a prepínač funkcií slúžiaci pre aktiváciu spúšte. Proti vypadnutiu alebo vyrazeniu z ruky slúži zápästné pútko.

Securaptor Tore je použiteľný aj ako plnohodnotné LED svietidlo disponujúce vysokou svietivosťou vďaka svetelnému zdroju CREE LED. Napájanie je zabezpečené zabudovaným dobíjacím akumulátorom.

Zaujímavosť: Značka Securaptor označuje svoje paralyzéry menami svetových sopiek. Inšpiráciou pre model Securaptor Tore bola sopka Tore (ostrov Bougainville, Papua - Nová Guinea).

 

Parametry

Parametre

Dĺžka: 17 cm
Priemer: 3 cm
Hmotnosť: 165 g
Materiál: Hliník
Napätie: 4 000 000 V
Napájanie: Zabudovaná batéria (nabíjačka súčasťou balenia)
Farba: Čierna


Od 18 let

Nákupom tohto produktu potvrdzujete, že ste dovŕšili 18 rokov

 

Paralyzér

Elektrický paralyzér je moderný obranný prostriedok ochromujúci a zneškodňujúcí agresora silným elektrickým výbojom. Paralyzéry patria určite k najúčinnejším spôsobom sebaobrany, ochránia nielen pred útokom človeka, ale aj zvieraťa. Sú použiteľné aj cez silnú vrstvu odevu a ich účinok je možné dávkovať. Svetelný efekt a zvuk elektrického výboja paralyzéra je často dostačujúci pre odstrašenie útočníka, takže ku skutočnému použitiu ani nemusí dôjsť.

Poštovné

Doprava zdarma pre objednávky od 160 EUR

Poštovné pre ostatné objednávky už od 4 EUR

> viac informácií

Jazykové verzie