Paralyzér Securaptor Uzon 3 milióny voltov paralyzujúca baterka

Kód tovaru: SCR-UZON-01
  • Cena s DPH:55 EUR
  • Cena bez DPH:45 EUR
  • Dostupnosť: Dočasne vypredané
  • Záruka:2 roky
Množstvo:

Paralyzér Securaptor Uzon 3 milióny voltov paralyzujúca baterka


Elektrický paralyzér SCR Securaptor Uzon s tvarom dlhej baterky a hlasným osobným alarmom. Ide o multifunkčný obranný prostriedok s niekoľkými možnosťami využitia. Viac ako 40 cm dlhé, robustné telo je možné použiť ako improvizovanú údernú zbraň. K odrazeniu útoku slúžia tiež štyri ostré hroty v prednej časti, ktoré fungujú súčasne ako elektródy a pri aktivácii paralyzéra vydávajú silný elektrický výboj. K privolaniu pomoci alebo zahnaniu protivníka je inštalovaná výstražná siréna. Okrem toho je Securaptor Uzon použiteľný ako plnohodnotná LED baterka. Paralyzér je vybavený bezpečnostným vypínačom, ktorý bráni nechcenému spusteniu. Pre jednoduchšie prenášanie možno pripevniť ramenný popruh. Napájanie zabezpečuje zabudovaný dobíjací akumulátor.

Zaujímavosť: Značka Securaptor označuje svoje paralyzéry menami svetových sopiek. Inšpiráciou pre model Securaptor Uzon bola sopka Uzon ( Kamčatka ).

Na rozdiel od väčšiny ostatných paralyzérov z našej ponuky ide o prístroj, na ktorý nie je poskytovaná doživotná záruka.

 

Parametry

Parametre

Dĺžka: 40 cm
Priemer: 5,8 cm (hlavica), 4 cm (rukoväť)
Hmotnosť: 480 g
Napätie: 3 000 000 V
Napájanie: Zabudovaná batéria (nabíjačka súčasťou balenia)
Farba: Čierna
Popruh na rameno: Áno
Puzdro: Nie


Od 18 let

Nákupom tohto produktu potvrdzujete, že ste dovŕšili 18 rokov

 

Paralyzér

Elektrický paralyzér je moderný obranný prostriedok ochromujúci a zneškodňujúcí agresora silným elektrickým výbojom. Paralyzéry patria určite k najúčinnejším spôsobom sebaobrany, ochránia nielen pred útokom človeka, ale aj zvieraťa. Sú použiteľné aj cez silnú vrstvu odevu a ich účinok je možné dávkovať. Svetelný efekt a zvuk elektrického výboja paralyzéra je často dostačujúci pre odstrašenie útočníka, takže ku skutočnému použitiu ani nemusí dôjsť.

Poštovné

Doprava zdarma pre objednávky od 160 EUR

Poštovné pre ostatné objednávky už od 4 EUR

> viac informácií

Jazykové verzie