Paralyzér Streetwise 2.5 milióna voltov pero s LED svietidlom

Kód tovaru: 29
  • Cena s DPH:119 EUR
  • Cena bez DPH:98 EUR
  • Dostupnosť: Predaj ukončený
  • Záruka:doživotná
Množstvo:

Paralyzér Streetwise 2.5 milióna voltov pero s LED svietidlom


Elektrický paralyzér Streetwise 2.5 milióna voltov je najsilnejšie paralyzujúce pero na trhu. Cez svoju ohromujúcu silu, ktorú by mu mohli závidieť aj niektoré elektrické obušky, má skutočne miniatúrne rozmery. Bez problémov sa zmestí do vrecka, kabelky alebo priehradky v aute. Praktickejší paralyzér pre každodenné nosenie neexistuje.

Prístroj má nielen kompaktný a elegantný dizajn, ale aj skvelú manévrovateľnosť. Svojim tvarom vôbec nepripomína paralyzér, takže umožňuje dokonale využiť momentu prekvapenia a odraziť útok násilníka silou jedného a pol milióna voltov.

Paralyzér disponuje dvoma vysoko svietivými LED diódami, preto poslúži tiež ako praktická baterka. Bezpečnostný spínač zabraňuje nechcenému spusteniu prístroja a červená kontrolka na jeho boku indikuje stav ON / OFF. Napájanie paralyzéra je zaistené nabíjacou batériou (nabíjačka je súčasťou balenia).

Výrobok je dodávaný s praktickým puzdrom.

(UPOZORNENIE: Na priložených ilustračných fotografiách môže byť produkt vyobrazený s americkou zástrčkovou vidlicou. Všetky paralyzéry predávané v našom e-shope sú ale samozrejme dodávané s príslušenstvom, ktoré je plne kompatibilné so slovenskou elektrickou sieťou.)
 

Parametry

Parametre

Dĺžka: 15 cm
Priemer: 1,9 cm
Hmotnosť: 195 g
Napätie: 2 500 000 V
Napájanie: Zabudovaná nabíjateľná batéria (nabíjačka súčasťou balenia)
Puzdro: Pevné nylonové puzdro


Od 18 let

Nákupom tohoto produktu potvrdzujete, že ste dovŕšili 18 rokov

 

Paralyzér

Elektrický paralyzér je moderný obranný prostriedok ochromujúci a zneškodňujúcí agresora silným elektrickým výbojom. Paralyzéry patria určite k najúčinnejším spôsobom sebaobrany, ochránia nielen pred útokom človeka, ale aj zvieraťa. Sú použiteľné aj cez silnú vrstvu odevu a ich účinok je možné dávkovať. Svetelný efekt a zvuk elektrického výboja paralyzéra je často dostačujúci pre odstrašenie útočníka, takže ku skutočnému použitiu ani nemusí dôjsť.

Poštovné

Doprava zdarma pre objednávky od 160 EUR

Poštovné pre ostatné objednávky už od 4 EUR

> viac informácií

Jazykové verzie