Paralyzér Streetwise 4 milóny voltov elektrický obušok

Kód tovaru: 98
  • Cena s DPH:109 EUR
  • Cena bez DPH:90 EUR
  • Dostupnosť: Dočasne vypredané
  • Záruka:doživotná
Množstvo:

Paralyzér Streetwise 4 milóny voltov elektrický obušok


Elektrický paralyzér Streetwise 4 milióny voltov je výnimočne silný mini obušok s dĺžkou len necelých 27 cm. Tento model kombinuje praktickú menšiu veľkosť s ohromujúcou silou, ktorá z neho robí veľmi účinný sebaobranný nástroj.

Impozantná sila elektrického obušku sa prejavuje výnimočne jasným a hlasitým elektrickým výbojom, ktorý plní odstrašujúcu funkciu a dokáže obrátiť agresora na útek bez toho, že by muselo dôjsť ku skutočnému použitiu. Ak je to však nevyhnutné postačí krátky priamy dotyk, ktorý spôsobí šok spojený so stratou rovnováhy a silou štyroch miliónov voltov zrazí násilníka na kolená. Použitie paralyzéra pritom nezanechá trvalé fyzické ani psychické následky.

Po stranách prístroja sú umiestnené aktívne kontaktné plôšky brániaca vytrženiu z ruky. Paralyzér je tiež vybavený silným 4x LED svietidlom, ktoré dokáže chvíľkovo oslepiť protivníka alebo poslúži ako praktická baterka.

Súčasťou balenia je nabíjací kábel a praktické puzdro na opasok.
 

Parametry

Parametry

Dĺžka: 27 cm
Priemer: 7 cm
Napätie: 4 000 000 V
Napájanie: Zabudovaná nabíjateľná NiMh batéria (nabíjacia šnúra súčasťou balenia)
Nabíjanie: 8 h každých 30 dní
Životnosť batérie: Najmenej 500 nabíjacích cyklov
Púzdro: Pevné nylónové púzdro na opasok


Od 18 let

Nákupom tohto produktu potvrdzujete, že ste dovŕšili 18 rokov

 

Paralyzér

Elektrický paralyzér je moderný obranný prostriedok ochromujúci a zneškodňujúcí agresora silným elektrickým výbojom. Paralyzéry patria určite k najúčinnejším spôsobom sebaobrany, ochránia nielen pred útokom človeka, ale aj zvieraťa. Sú použiteľné aj cez silnú vrstvu odevu a ich účinok je možné dávkovať. Svetelný efekt a zvuk elektrického výboja paralyzéra je často dostačujúci pre odstrašenie útočníka, takže ku skutočnému použitiu ani nemusí dôjsť.

Poštovné

Doprava zdarma pre objednávky od 160 EUR

Poštovné pre ostatné objednávky už od 4 EUR

> viac informácií

Jazykové verzie