Paralyzér Streetwise Blackout 5 miliónov voltov

Kód tovaru: 10
  • Cena s DPH:199 EUR
  • Cena bez DPH:164 EUR
  • Dostupnosť: Predaj ukončený
  • Záruka:doživotná
Množstvo:

Paralyzér Streetwise Blackout 5 miliónov voltov


Elektrický paralyzér Streetwise Blackout 5 miliónov voltov patrí k najsilnejším prístrojom na trhu. Jeho rozmery sú pritom tak malé, že sa zmestí do dlane, alebo dokonca aj do škatuľky od cigariet.

Streetwise Blackout je špičkový výrobok s vynikajúcim vybavením a výnimočnými parametrami. Kompaktné puzdro s pogumovaným povrchom umožňuje pohodlné a pevné uchopenie. Bezpečnostné pútko deaktivuje paralyzér, ak sa ho zmocní útočník. Bezpečnostný vypínač chráni pred nechceným zapnutím paralyzéra. Na prednej strane prístroja sú umiestnené štyri vysoko svietivé LED žiarovky.

Nekompromisná sila piatich miliónov voltov okamžite zneškodní každého agresora. Paralyzér je napájaný kvalitnou zabudovanou batériou. Nabíjačka je súčasťou balenia.

Samozrejmosťou je štýlové puzdro na opasok.

(UPOZORNENIE: Na priložených ilustračných fotografiách môže byť produkt vyobrazený s americkou zástrčkovou vidlicou. Všetky paralyzéry predávané v našom e-shope sú ale samozrejme dodávané s príslušenstvom, ktoré je plne kompatibilné so slovenskou elektrickou sieťou.)
 

Parametry

Parametre

Rozmery: 8,3 x 5,7 x 1,9 cm
Hmotnosť: 200 g
Napätie: 5 000 000 V
Napájanie: Zabudovaná batéria (nabíjačka súčasťou balenia)
Puzdro: Štýlové puzdro na opasok


Od 18 let

Nákupom tohoto produktu potvrdzujete, že ste dovŕšili 18 rokov

 

Paralyzér

Elektrický paralyzér je moderný obranný prostriedok ochromujúci a zneškodňujúcí agresora silným elektrickým výbojom. Paralyzéry patria určite k najúčinnejším spôsobom sebaobrany, ochránia nielen pred útokom človeka, ale aj zvieraťa. Sú použiteľné aj cez silnú vrstvu odevu a ich účinok je možné dávkovať. Svetelný efekt a zvuk elektrického výboja paralyzéra je často dostačujúci pre odstrašenie útočníka, takže ku skutočnému použitiu ani nemusí dôjsť.

Poštovné

Doprava zdarma pre objednávky od 160 EUR

Poštovné pre ostatné objednávky už od 4 EUR

> viac informácií

Jazykové verzie