Paralyzér Streetwise Nightstick 5 miliónov voltov elektrický obušok

Kód tovaru: 98-2
NOVINKA
  • Cena s DPH:149 EUR
  • Cena bez DPH:123 EUR
  • Dostupnosť: Dočasne vypredané
  • Záruka:doživotná
Množstvo:

Paralyzér Streetwise Nightstick 5 miliónov voltov elektrický obušok


Multifunkčný elektrický obušok v sebe kombinuje extrémne silný paralyzér, LED svietidlo a hlasný 120 dB osobný alarm. Robustné telo z odolného plastu je opatrené pogumovaným povrchom, ktorý umožňuje pevné a bezpečné uchopenie. Paralyzér je istený proti nechcenému výboju pri prenášaní a manipulácii. Na zadnej časti sa nachádza bezpečnostné pútko na zápästie, ktoré pri vypadnutí alebo vyrazení obušku z ruky okamžite deaktivuje paralyzujúcu funkciu, aby nemohlo dôjsť k zneužitiu zo strany protivníka.

Streetwise Nighstick je napájaný vstavanou nabíjateľnou batériou. Výrobca uvádza, že pri bežnom používaní vydrží batéria dostatočne nabitá až 60 dní (napriek tomu odporúčame pravidelne vykonávať krátke skúšobné výboje a priebežne kontrolovať jej stav). Paralyzér sa nabíja cca 10 hodín.

Súčasťou balenia je nabíjací kábel a praktické puzdro na opasok.
 

Parametry

Parametry

Dĺžka: 34 cm
Priemer: 5 cm
Napätie: 5 000 000 V
Funkcie: Paralyzér, osobný alarm, LED svietidlo
Napájanie: Zabudovaná nabíjateľná batéria (nabíjacia šnúra súčasťou balenia)
Púzdro: Na opasok


Od 18 let

Nákupom tohto produktu potvrdzujete, že ste dovŕšili 18 rokov

 

Paralyzér

Elektrický paralyzér je moderný obranný prostriedok ochromujúci a zneškodňujúcí agresora silným elektrickým výbojom. Paralyzéry patria určite k najúčinnejším spôsobom sebaobrany, ochránia nielen pred útokom človeka, ale aj zvieraťa. Sú použiteľné aj cez silnú vrstvu odevu a ich účinok je možné dávkovať. Svetelný efekt a zvuk elektrického výboja paralyzéra je často dostačujúci pre odstrašenie útočníka, takže ku skutočnému použitiu ani nemusí dôjsť.

Poštovné

Doprava zdarma pre objednávky od 160 EUR

Poštovné pre ostatné objednávky už od 4 EUR

> viac informácií

Jazykové verzie