Paralyzér Streetwise Peacemaker 6 miliónov voltov elektrický obušok

Kód tovaru: 315
  • Cena s DPH:219 EUR
  • Cena bez DPH:181 EUR
  • Dostupnosť: Dočasne vypredané
  • Záruka:doživotná
Množstvo:

Paralyzér Streetwise Peacemaker 6 miliónov voltov elektrický obušok


Elektrický paralyzér Streetwise Peacemaker je v súčasnosti naším najvýkonnejším produktom. Obrovská sila šiestich miliónov voltov, impozantný odstrašujúci tvar a vysoká kvalita robia z tohto elektrického obušku špičkový sebaobranný prostriedok, ale tiež skvelý nástroj pre výbavu bezpečnostných agentúr. Dlhý tvar paralyzéra poskytuje veľký dosah pri vynikajúcej manévrovateľnosti.

Paralyzér Streetwise Peacemaker vyniká jasným, hlasným výbojom demonštrujúcim jeho obrovskú silu a zastrašujícím protivníka. Rukoväť obušku má pogumovaný povrch pre lepšie a bezpečnejšie uchopenie. Peacemaker navyše disponuje vysoko svietivými LED žiarovkami, ktoré dokážu spôsobiť chvíľkové oslepenie útočníka alebo môžu byť použité ako obyčajná baterka.

Tento elektrický obušok má bezpečnostný spínač, ktorý bezpečne deaktivuje batériu a zabraňuje nechcenému spusteniu. Po stranách prístroja sú kovové prúžky spôsobujúce elektrický šok a zabraňujúce vytrhnutiu paralyzéra útočníkom.

Paralyzér je vybavený nabíjateľnou batériou. Šnúra pre nabíjanie sa pripája do spodnej časti rukoväte.
 

 

Parametre

Dĺžka: 36 cm
Napätie 6 000 000 V
Napájanie: Zabudovaná nabíjateľná NiMh batéria (nabíjacia šnúra súčasťou balenia)


Od 18 let

Nákupom tohto produktu potvrdzujete, že ste dovŕšili 18 rokov

 

Paralyzér

Elektrický paralyzér je moderný obranný prostriedok ochromujúci a zneškodňujúcí agresora silným elektrickým výbojom. Paralyzéry patria určite k najúčinnejším spôsobom sebaobrany, ochránia nielen pred útokom človeka, ale aj zvieraťa. Sú použiteľné aj cez silnú vrstvu odevu a ich účinok je možné dávkovať. Svetelný efekt a zvuk elektrického výboja paralyzéra je často dostačujúci pre odstrašenie útočníka, takže ku skutočnému použitiu ani nemusí dôjsť.

Poštovné

Doprava zdarma pre objednávky od 160 EUR

Poštovné pre ostatné objednávky už od 4 EUR

> viac informácií

Jazykové verzie