Paralyzér UZI Thunderbolt II 2.8 miliónov voltov

Kód tovaru: UZI-SG-280
NOVINKA
  • Cena s DPH:79 EUR
  • Cena bez DPH:65 EUR
  • Dostupnosť: Skladom
  • Záruka:3 roky
Množstvo:

Paralyzér UZI Thunderbolt II 2.8 miliónov voltov


Elektrický paralyzér UZI Thunderbolt II je vylepšenou verziou osvedčeného modelu UZI Thunderbolt. V porovnaní s prvou generáciou je silnejší, menší, nie je už ale vybavený alarmom. Paralyzér poskytuje silný elektrický výboj, integrované LED svietidlo je možné použiť namiesto bežnej baterky alebo k oslneniu a oslepeniu protivníka.

Napájanie paralyzéra zabezpečuje zabudovaná batéria, ktorá sa dobíja priloženou nabíjačkou. Nechýba ani bezpečnostný vypínač a pútko na zápästie s poistkou deaktivujúcou paralyzér pri vytrhnutí či vypadnutí z ruky. Súčasťou balenia je aj kvalitné nylonové puzdro.

(UPOZORNENIE: Na priložených ilustračných fotografiách môže byť produkt vyobrazený s americkou zástrčkovou vidlicou. Všetky paralyzéry predávané v našom e-shope sú ale samozrejme dodávané s príslušenstvom, ktoré je plne kompatibilné so slovenskou elektrickou sieťou.)

 

Parametry

Parametre

Rozmery: 115 x 50 x 25 mm
Hmotnosť: 145 g
Napätie: 2 000 000 V
Napájanie: Zabudovaná batéria (nabíjačka súčasťou balenia)
Puzdro: Nylonové puzdro na opasok
 

 

Od 18 let

Nákupom tohoto produktu potvrdzujete, že ste dovŕšili 18 rokov

 

Paralyzér

Elektrický paralyzér je moderný obranný prostriedok ochromujúci a zneškodňujúcí agresora silným elektrickým výbojom. Paralyzéry patria určite k najúčinnejším spôsobom sebaobrany, ochránia nielen pred útokom človeka, ale aj zvieraťa. Sú použiteľné aj cez silnú vrstvu odevu a ich účinok je možné dávkovať. Svetelný efekt a zvuk elektrického výboja paralyzéra je často dostačujúci pre odstrašenie útočníka, takže ku skutočnému použitiu ani nemusí dôjsť.

Poštovné

Doprava zdarma pre objednávky od 160 EUR

Poštovné pre ostatné objednávky už od 4 EUR

> viac informácií

Jazykové verzie