Paralyzér ZAP 1 milión voltov paralyzujúca vychádzková palica

Kód tovaru: 6
  • Cena s DPH:199 EUR
  • Cena bez DPH:164 EUR
  • Dostupnosť: Dočasne vypredané
  • Záruka:doživotná
Množstvo:

Paralyzér ZAP 1 milión voltov paralyzujúca vychádzková palica


Elektrický paralyzér ZAP 1 milión voltov v podobe elegantnej vychádzkové palice je nový americký patent. Niečo také tu ešte nebolo. Netradičný paralyzér je vhodný nielen pre seniorov. Okrem sebaobranné funkcie slúži aj ako svietidlo - a samozrejme aj ako plnohodnotná chodiacia palica (nosnosť až 114 kg).

Omračujúca palica je dobrou ochranou nielen pred násilníkmi, ale aj pred zvieratami. Silný elektrický výboj na jej konci je veľmi efektný a predovšetkým veľmi prekvapivý. Ak to nebude stačiť na odstrašenie, prichádza k slovu sila jedného milióna voltov. Takmer metrová dĺžka tohto neobvyklého paralyzéra zaručuje použitie s bezpečným odstupom od útočníka.

Palica má nastaviteľnú výšku a v jej rukoväti je umiestnené praktické LED svietidlo. Súčasťou balenia je nabíjačka a veľké nylonové puzdro.
 Parametre

Dĺžka: 81 - 92 cm (nastaviteľná)
Nosnosť: 114 kg
Napájanie: Zabudovaná nabíjateľná batéria (nabíjačka súčasťou balenia)
Ďalšie funkcie: LED svietidlo
Puzdro: Veľké nylonové púzdro


Od 18 let

Nákupom tohoto produktu potvrdzujete, že ste dovŕšili 18 rokov

 

Paralyzér

Elektrický paralyzér je moderný obranný prostriedok ochromujúci a zneškodňujúcí agresora silným elektrickým výbojom. Paralyzéry patria určite k najúčinnejším spôsobom sebaobrany, ochránia nielen pred útokom človeka, ale aj zvieraťa. Sú použiteľné aj cez silnú vrstvu odevu a ich účinok je možné dávkovať. Svetelný efekt a zvuk elektrického výboja paralyzéra je často dostačujúci pre odstrašenie útočníka, takže ku skutočnému použitiu ani nemusí dôjsť.

Poštovné

Doprava zdarma pre objednávky od 160 EUR

Poštovné pre ostatné objednávky už od 4 EUR

> viac informácií

Jazykové verzie