Paralyzér ZAP 1 milión voltov elektrický obušok

Kód tovaru: 3
  • Cena s DPH:129 EUR
  • Cena bez DPH:107 EUR
  • Dostupnosť: Dočasne vypredané
  • Záruka:doživotná
Množstvo:

Paralyzér ZAP 1 milión voltov elektrický obušok


Elektrický paralyzér ZAP 1 milión voltov v tvare obušku s krytou rukoväťou. Tento nabíjateľný paralyzér je veľmi kvalitným, praktickým a dostatočne silným prostriedkom pre účinnú sebaobranu. Nie náhodou si ho v niektorých krajinách obľúbili aj profesionáli z bezpečnostných agentúr.

Paralyzér poskytuje výboj nielen na svojom konci, ale aj na kryte rukoväte. Po stranách sú navyše aktívne kontaktné plôšky, ktoré znemožňujú uchopenie útočníkom a vytrhnutie z ruky. K pevnému a bezpečnému držaniu prispieva tiež pogumovaná rukoväť.

Samozrejmosťou je silné svietidlo s 5 LED žiarovkami umožňujúce chvíľkové oslepenie agresora. Súčasťou balenia je dobíjací kábel a praktické nylónové puzdro na opasok.
 

Parametry

Parametre

Dĺžka: 29 cm
Napätie: 1 000 000 V
Napájanie: Vstavaný akumulátor (nabíjací kábel súčasťou balenia)
Nabíjanie: 4 - 8 h každých 60 dní
Puzdro: Pevné nylónové puzdro na opasok


Od 18 let

Nákupom tohoto produktu potvrdzujete, že ste dovŕšili 18 rokov

 

Paralyzér

Elektrický paralyzér je moderný obranný prostriedok ochromujúci a zneškodňujúcí agresora silným elektrickým výbojom. Paralyzéry patria určite k najúčinnejším spôsobom sebaobrany, ochránia nielen pred útokom človeka, ale aj zvieraťa. Sú použiteľné aj cez silnú vrstvu odevu a ich účinok je možné dávkovať. Svetelný efekt a zvuk elektrického výboja paralyzéra je často dostačujúci pre odstrašenie útočníka, takže ku skutočnému použitiu ani nemusí dôjsť.

Poštovné

Doprava zdarma pre objednávky od 160 EUR

Poštovné pre ostatné objednávky už od 4 EUR

> viac informácií

Jazykové verzie