Paralyzér ZAP 1 milión voltov paralyzujúci mobil

Kód tovaru: 26
  • Cena s DPH:219 EUR
  • Cena bez DPH:181 EUR
  • Dostupnosť: Dočasne vypredané
  • Záruka:doživotná
Množstvo:

Paralyzér ZAP 1 milión voltov paralyzujúci mobil


Elektrický paralyzér ZAP, ktorý vyzerá ako mobilný telefón, ale narozdiel od neho disponuje drvivou silou 1 milión voltov. Skvelé riešenie, ak chcete mať svoj paralyzér za všetkých okolností v ruke a nevzbudiť pozornosť.

Prístroj je len maketou mobilného telefónu. Na hornej hrane je vybavený elektródami a praktickým LED svietidlom. Funkcie paralyzéra sú ovládané priamo na klávesnici, kde je tiež umiestnený ON / OFF indikátor. Bezpečnostný vypínač sa nachádza na boku..

Súčasťou balenia sú tri batérie typu CR2 a pútko pre uchytenie paralyzéra na zápästie. Celkový dojem umocní kožené puzdro, ktoré je rovnaké ako u bežných mobilných telefónov.
 

Parametry

Parametre

Rozmery: 10 x 5 x 1,9 cm
Napätie: 1 000 000 V
Napájanie: 3 Li batérie CR2
Puzdro: Imitácia puzdra na mobilný telefón


Od 18 let

Nákupom tohoto produktu potvrdzujete, že ste dovŕšili 18 rokov

 

Paralyzér

Elektrický paralyzér je moderný obranný prostriedok ochromujúci a zneškodňujúcí agresora silným elektrickým výbojom. Paralyzéry patria určite k najúčinnejším spôsobom sebaobrany, ochránia nielen pred útokom človeka, ale aj zvieraťa. Sú použiteľné aj cez silnú vrstvu odevu a ich účinok je možné dávkovať. Svetelný efekt a zvuk elektrického výboja paralyzéra je často dostačujúci pre odstrašenie útočníka, takže ku skutočnému použitiu ani nemusí dôjsť.

Poštovné

Doprava zdarma pre objednávky od 160 EUR

Poštovné pre ostatné objednávky už od 4 EUR

> viac informácií

Jazykové verzie