Paralyzér ZAP 950 000 voltov ružový

Kód tovaru: 14
  • Cena s DPH:89 EUR
  • Cena bez DPH:74 EUR
  • Dostupnosť: Dočasne vypredané
  • Záruka:doživotná
Množstvo:

Paralyzér ZAP 950 000 voltov ružový


Elektrický paralyzér ZAP 950 000 voltov je vrcholným modelom radu mini paralyzérov značky ZAP. Cez úctyhodný výkon bezmála milióna voltov je paralyzér tak malý, že sa zmestí do dlane, alebo dokonca aj do škatuľky od cigariet. Jedná sa o ideálny sebaobranný prostriedok pre ženy, ktorý je stále po ruke a v kabelke alebo vo vrecku zaberá len minimum miesta.

Kompaktný tvar s pogumovaným povrchom umožňuje pevné uchopenie a dobrú ovládateľnosť. Červená kontrolka na boku signalizuje, že je prístroj pripravený na použitie. O napájanie paralyzéra sa starajú tri lítiové batérie CR123A, ktoré sú súčasťou balenia. Pribalené je aj praktické nylonové puzdro pre nosenie na opasku.
 

Parametry

Parametre

Rozmery: 8,3 x 5,7 x 1,9 cm
Napätie: 950 000 V
Napájanie: 3 Li baterie CR123A
Puzdro: Nylonové puzdro na opasok


Od 18 let

Nákupom tohoto produktu potvrdzujete, že ste dovŕšili 18 rokov

 

Paralyzér

Elektrický paralyzér je moderný obranný prostriedok ochromujúci a zneškodňujúcí agresora silným elektrickým výbojom. Paralyzéry patria určite k najúčinnejším spôsobom sebaobrany, ochránia nielen pred útokom človeka, ale aj zvieraťa. Sú použiteľné aj cez silnú vrstvu odevu a ich účinok je možné dávkovať. Svetelný efekt a zvuk elektrického výboja paralyzéra je často dostačujúci pre odstrašenie útočníka, takže ku skutočnému použitiu ani nemusí dôjsť.

Poštovné

Doprava zdarma pre objednávky od 160 EUR

Poštovné pre ostatné objednávky už od 4 EUR

> viac informácií

Jazykové verzie