Paralyzér ZAP Blast Knuckles 950 000 voltov paralyzujúci boxer

Kód tovaru: 8
  • Cena s DPH:109 EUR
  • Cena bez DPH:90 EUR
  • Dostupnosť: Dočasne vypredané
  • Záruka:doživotná
Množstvo:

Paralyzér ZAP Blast Knuckles 950 000 voltov paralyzujúci boxer


Elektrický paralyzér ZAP Blast Knuckles 950 000 voltov v tvare klasického boxera je americkým patentom. Jeho konštrukcia umožňuje veľmi pevné uchopenie, takže je prakticky nemožné nechať si ho útočníkom vytrhnúť z ruky. Na rozdiel od paralyzérov klasických tvarov má ZAP Blast Knuckles lepšiu manévrovateľnosť a jeho zásah môže byť veľmi nečakaný.

Kompaktná veľkosť paralyzéra je ideálna napríklad pre bežcov. Prístroj je vyrobený z kvalitného protišmykového materiálu a je napájaný dvoma lítiovými batériami CR123. Výkon 950 000 je úplne dostačujúci pre rýchle zneškodnenie agresora, a to aj cez silnú vrstvu odevu.

Súčasťou balenia je puzdro na opasok.
 

Parametry

Parametre

Rozmery: 9,5 x 11,5 x 2,5 cm
Hmotnosť: 260 g
Napätie: 950 000 V
Napájanie: 2 Li batérie CR123A
Puzdro: Odolné puzdro na opasok


Od 18 let

Nákupom tohoto produktu potvrdzujete, že ste dovŕšili 18 rokov

 

Paralyzér

Elektrický paralyzér je moderný obranný prostriedok ochromujúci a zneškodňujúcí agresora silným elektrickým výbojom. Paralyzéry patria určite k najúčinnejším spôsobom sebaobrany, ochránia nielen pred útokom človeka, ale aj zvieraťa. Sú použiteľné aj cez silnú vrstvu odevu a ich účinok je možné dávkovať. Svetelný efekt a zvuk elektrického výboja paralyzéra je často dostačujúci pre odstrašenie útočníka, takže ku skutočnému použitiu ani nemusí dôjsť.

Poštovné

Doprava zdarma pre objednávky od 160 EUR

Poštovné pre ostatné objednávky už od 4 EUR

> viac informácií

Jazykové verzie