Paralyzér ZAP Double Trouble 1.2 milióna voltov otvorený boxer

Kód tovaru: 7
  • Cena s DPH:105 EUR
  • Cena bez DPH:87 EUR
  • Dostupnosť: 5 dní
  • Záruka:doživotná
Množstvo:

Paralyzér ZAP Double Trouble 1.2 milióna voltov otvorený boxer


Elektrický paralyzér ZAP Double Trouble v tvare otvoreného boxera má k dispozícii celkový duálny výkon 1,2 milióna voltov. Jeho neobvyklá ergonomická konštrukcia tvaru podkovy a viac ako dostatočná sila znamenajú zaujímavú alternatívu medzi sebaobrannými prostriedkami.

Tvar paralyzéra sľubuje dobrú manévrovateľnosť a jeho pogumovaná rukoväť umožňuje pevné a bezpečné uchopenie. ZAP Double Trouble je vybavený bezpečnostným spínačom a kontrolkou signalizujúcou pohotovostný stav. Súčasťou otvoreného boxera je tiež pútko na zápästie. O napájanie sa starajú dve batérie typu CR123A.

K paralyzéru je priložené odolné puzdro.
 

Parametry

Parametre

Dĺžka: 18 cm
Hmotnosť: 195 g
Napätie: 1 200 000 V
Napájanie: 2 Li baterie CR123A
Puzdro: Odolné nylonové puzdro


Od 18 let

Nákupom tohoto produktu potvrdzujete, že ste dovŕšili 18 rokov

 

Paralyzér

Elektrický paralyzér je moderný obranný prostriedok ochromujúci a zneškodňujúcí agresora silným elektrickým výbojom. Paralyzéry patria určite k najúčinnejším spôsobom sebaobrany, ochránia nielen pred útokom človeka, ale aj zvieraťa. Sú použiteľné aj cez silnú vrstvu odevu a ich účinok je možné dávkovať. Svetelný efekt a zvuk elektrického výboja paralyzéra je často dostačujúci pre odstrašenie útočníka, takže ku skutočnému použitiu ani nemusí dôjsť.

Poštovné

Doprava zdarma pre objednávky od 160 EUR

Poštovné pre ostatné objednávky už od 4 EUR

> viac informácií

Jazykové verzie