Paralyzér ZAP Enforcer 2 milióny voltov paralyzujúca baterka

Kód tovaru: 1005110
  • Cena s DPH:199 EUR
  • Cena bez DPH:164 EUR
  • Dostupnosť: 5 dní
  • Záruka:doživotná
Množstvo:

Paralyzér ZAP Enforcer 2 milióny voltov paralyzujúca baterka


Elektrický paralyzér ZAP Enforcer je skutočne multifunkčný obranný prostriedok. Okrem paralyzujúcej funkcie o sile 2 milióny voltov disponuje ZAP Enforcer šesticou ostrých kovových hrotov, vysoko účinným LED svietidlom so štyrmi svetelnými režimami a telom z tvrdeného leteckého hliníka, ktoré z neho v kombinácii s jeho veľkosťou robí efektívnu údernú zbraň..

Ako jediná paralyzujúca baterka využíva ZAP Enforcer LCD displej, ktorý podáva všetky informácie o momentálnom stave batérie, počtu zostávajúcich elektrických šokov a zostávajúce dobe svietenia. Užívateľ tak má perfektný prehľad o tom, kedy svoj ​​paralyzér dobiť, aby bol vždy plne akcieschopný. Prístroj využíva vstavanú NiMH batériu, ktorá vystačí na cca 500 elektrických šokov alebo 12 hodín nepretržitého svietenia. Nabíjačka je súčasťou balenia. Inteligentný systém nabíjania znemožňuje prebitie batérie paralyzéra.

Plnohodnotné LED svietidlo s technológiou CREE XR-E 3W LED a svetelným tokom 110 lumenov funguje v štyroch režimoch - vysoký výkon, stredný výkon, nízky výkon a blikanie SOS.

(UPOZORNENIE: Na priložených ilustračných fotografiách môže byť produkt vyobrazený s americkou zástrčkovou vidlicou. Všetky paralyzéry predávané v našom e-shope sú ale samozrejme dodávané s príslušenstvom, ktoré je plne kompatibilné so slovenskou elektrickou sieťou.)
 

Parametry

Parametre

Dĺžka: 36 cm
Hmotnosť: 839 g
Napätie paralyzéra: 2 000 000 V
LED svietidlo: 110 lm
LCD displej: Stav batérie, zostávajúca doba svitu, zostávajúci počet šokov
Napájanie: Zabudovaná NiMH batérie (nabíjačka súčasťou balenia)
Puzdro: Pevné nylónové puzdro na opasok


Od 18 let

Nákupom tohoto produktu potvrdzujete, že ste dovŕšili 18 rokov

 

Paralyzér

Elektrický paralyzér je moderný obranný prostriedok ochromujúci a zneškodňujúcí agresora silným elektrickým výbojom. Paralyzéry patria určite k najúčinnejším spôsobom sebaobrany, ochránia nielen pred útokom človeka, ale aj zvieraťa. Sú použiteľné aj cez silnú vrstvu odevu a ich účinok je možné dávkovať. Svetelný efekt a zvuk elektrického výboja paralyzéra je často dostačujúci pre odstrašenie útočníka, takže ku skutočnému použitiu ani nemusí dôjsť.

Poštovné

Doprava zdarma pre objednávky od 160 EUR

Poštovné pre ostatné objednávky už od 4 EUR

> viac informácií

Jazykové verzie