Paralyzér ZAP Light 1 milión voltov paralyzujúca baterka

Kód tovaru: 9
  • Cena s DPH:109 EUR
  • Cena bez DPH:90 EUR
  • Dostupnosť: Skladom
  • Záruka:doživotná
Množstvo:

Paralyzér ZAP Light 1 milión voltov paralyzujúca baterka


Elektrický paralyzér ZAP 1 milión voltov v tvare ručného svietidla je zaujímavou novinkou. Vysoko odolné telo omračujúcej baterky je vyrobené z tvrdeného leteckého hliníka, hlavica je pogumovaná.

Prístroj je možné použiť ako sebaobranný prostriedok (paralyzér) alebo ako klasickú baterku. Šesť moderných LED žiaroviek poskytuje jasné svetlo nepretržite po dobu 5 h na jedno nabitie. Nabíjací USB kábel a praktické puzdro sú súčasťou balenia. Naviac je pribalená aj nabíjačka do auta.

Silné napätie o hodnote jedného milióna voltov poskytuje masívny, jasný elektrický výboj sprevádzaný charakteristickým praskavým zvukom. Jeho odstrašujúci účinok je ešte umocnený momentom prekvapenia, pretože prístroj nemá klasický tvar paralyzéra a útočník protiakciu neočakáva.

(UPOZORNENIE: Na priložených ilustračných fotografiách môže byť produkt vyobrazený s americkou zástrčkovou vidlicou. Všetky paralyzéry predávané v našom e-shope sú ale samozrejme dodávané s príslušenstvom, ktoré je plne kompatibilné so slovenskou elektrickou sieťou.)
 

Parametry

Parametre

Dĺžka: 15 cm
Hmotnosť: 255 g
Napätie: 1 000 000 V
Napájanie: Zabudovaná batéria (nabíjací kábel a autonabíjačka súčasťou balenia)
Puzdro: Praktické puzdro na opasok


Od 18 let

Nákupom tohoto produktu potvrdzujete, že ste dovŕšili 18 rokov

 

Paralyzér

Elektrický paralyzér je moderný obranný prostriedok ochromujúci a zneškodňujúcí agresora silným elektrickým výbojom. Paralyzéry patria určite k najúčinnejším spôsobom sebaobrany, ochránia nielen pred útokom človeka, ale aj zvieraťa. Sú použiteľné aj cez silnú vrstvu odevu a ich účinok je možné dávkovať. Svetelný efekt a zvuk elektrického výboja paralyzéra je často dostačujúci pre odstrašenie útočníka, takže ku skutočnému použitiu ani nemusí dôjsť.

Poštovné

Doprava zdarma pre objednávky od 160 EUR

Poštovné pre ostatné objednávky už od 4 EUR

> viac informácií

Jazykové verzie