Paralyzér ZAP Light Mini 800 000 voltov paralyzujúca baterka

Kód tovaru: ZAP-LIGHT-MINI-01
NOVINKA
  • Cena s DPH:89 EUR
  • Cena bez DPH:74 EUR
  • Dostupnosť: 1 - 2 týždne
  • Záruka:doživotná
Množstvo:

Paralyzér ZAP Light Mini 800 000 voltov paralyzujúca baterka


Elektrický paralyzér ZAP Light Mini 800.000 voltov je zmenšenou variantou osvedčeného paralyzéra ZAP Light. Vysoko odolné, ale malé a ľahké telo tejto paralyzujúcej baterky je vyrobené z tvrdeného leteckého hliníka, takže znesie aj hrubšie zaobchádzanie. Hlavica je po obvode vybavená kovovými hrotmi, ktoré fungujú ako elektródy..

Prístroj možno použiť ako obranný prostriedok (paralyzér + hroty), alebo ako plnohodnotnú baterku. Šestica vysoko svietivých LED diód poskytuje jasné svetlo nepretržite po dobu cca 5 h na jedno nabitie vstavanej batérie. Nabíjací USB kábel a praktické nylonové puzdro s pútkom na opasok sú súčasťou balenia. ZAP Light Mini má bezpečnostný vypínač ako ochranu pred nechceným spustením..

(UPOZORNENIE: Na priložených ilustračných fotografiách môže byť produkt vyobrazený s americkou zástrčkovou vidlicou. Všetky paralyzéry predávané v našom e-shope sú ale samozrejme dodávané s príslušenstvom, ktoré je plne kompatibilné so slovenskou elektrickou sieťou.)

 

Parametry

Parametre

Dĺžka: 12 cm
Hmotnosť: 220 g
Napätie: 800 000 V
Napájanie: Zabudovaná batéria (nabíjací kábel súčasťou balenia)
Puzdro: Praktické puzdro na opasok


Od 18 let

Nákupom tohoto produktu potvrdzujete, že ste dovŕšili 18 rokov

 

Paralyzér

Elektrický paralyzér je moderný obranný prostriedok ochromujúci a zneškodňujúcí agresora silným elektrickým výbojom. Paralyzéry patria určite k najúčinnejším spôsobom sebaobrany, ochránia nielen pred útokom človeka, ale aj zvieraťa. Sú použiteľné aj cez silnú vrstvu odevu a ich účinok je možné dávkovať. Svetelný efekt a zvuk elektrického výboja paralyzéra je často dostačujúci pre odstrašenie útočníka, takže ku skutočnému použitiu ani nemusí dôjsť.

Poštovné

Doprava zdarma pre objednávky od 160 EUR

Poštovné pre ostatné objednávky už od 4 EUR

> viac informácií

Jazykové verzie