Reklamačný asistent

Najpohodlnejší spôsob reklamácie tovaru


Nestáva sa to našťastie často, ale dôjsť k tomu môže: na Vašom paralyzéru sa niečo pokazí a je potrebné ho poslať na reklamáciu. Aby sme našim zákazníkom túto situáciu čo najviac uľahčili, prichádzame so službou Reklamačný asistent, ktorá umožňuje uplatniť reklamáciu osobne na výdajnom mieste Zásielkovne..

Ako to v takomto prípade prebieha?

1.)  Informujete nás o svojom úmysle reklamovať tovar (telefonicky na čísle 735 040 080 alebo písomne na info@paralyzer.eu) a my zadáme reklamáciu do systému.

2.)  Pripravíte zásielku s tovarom podľa reklamačných pokynov a opatríte ju štítkom, ktorý dostanete e-mailom.

3.)  Zásielku odovzdáte osobne na ľubovoľnej pobočke Zásielkovne, ktorá ponúka službu Reklamačný asistent. Samozrejme nič neplatíte.

4.)  Po obdržaní tovaru reklamáciu čo najrýchlejšie vybavíme.

Paralyzér

Elektrický paralyzér je moderný obranný prostriedok ochromujúci a zneškodňujúcí agresora silným elektrickým výbojom. Paralyzéry patria určite k najúčinnejším spôsobom sebaobrany, ochránia nielen pred útokom človeka, ale aj zvieraťa. Sú použiteľné aj cez silnú vrstvu odevu a ich účinok je možné dávkovať. Svetelný efekt a zvuk elektrického výboja paralyzéra je často dostačujúci pre odstrašenie útočníka, takže ku skutočnému použitiu ani nemusí dôjsť.

Poštovné

Doprava zdarma pre objednávky od 160 EUR

Poštovné pre ostatné objednávky už od 4 EUR

> viac informácií

Jazykové verzie