Streetwise Heavy Hitter baseballová pálka s LED svietidlom

Kód tovaru: 341419
NOVINKA
  • Cena s DPH:85 EUR
  • Cena bez DPH:70 EUR
  • Dostupnosť: 3 dni
  • Záruka:2 roky
Množstvo:

Streetwise Heavy Hitter baseballová pálka s LED svietidlom


Streetwise Heavy Hitter je obušok v tvare baseballovej pálky, na ktorého špici je umiestnené výkonné LED svietidlo s technológiou CREE XRE LED. Telo obušku je vyrobené z kvalitného tvrdeného hliníka s čiernou povrchovou úpravou. Svietidlo pracuje v troch módoch (plný výkon, polovičný výkon, blikanie) a jeho dosah je viac ako 183 metrov.

40 cm dĺžka obušku v kombinácii s dĺžkou natiahnutej paže poskytuje bezpečný odstup od útočníka. Silné LED svietidlo protivníka oslepí a dezorientuje. Pevné hliníkové telo je účinná úderná zbraň. Streetwise Heavy Hitter je vhodný nielen pre bežnú sebaobranu, ale aj pre strážnikov, vodičov alebo napríklad obsluhu čerpacích staníc.

Súčasťou balenia je pútko na zápästie a 4 batérie Duracell.
 

 

Parametre

Dĺžka: 40,6 cm
Hmotnosť: 770 g
Materiál: Tvrdený hliník
Farba: Čierna
Odolnosť: IP64 (prach, striekajúca voda)
LED svietidlo: 200 lm / dosvit cez 180 m
Napájanie: 4 AA batérie (súčasť balenia)


Od 18 let

Nákupom tohoto produktu potvrdzujete, že ste dovŕšili 18 rokov

 

Paralyzér

Elektrický paralyzér je moderný obranný prostriedok ochromujúci a zneškodňujúcí agresora silným elektrickým výbojom. Paralyzéry patria určite k najúčinnejším spôsobom sebaobrany, ochránia nielen pred útokom človeka, ale aj zvieraťa. Sú použiteľné aj cez silnú vrstvu odevu a ich účinok je možné dávkovať. Svetelný efekt a zvuk elektrického výboja paralyzéra je často dostačujúci pre odstrašenie útočníka, takže ku skutočnému použitiu ani nemusí dôjsť.

Poštovné

Doprava zdarma pre objednávky od 160 EUR

Poštovné pre ostatné objednávky už od 4 EUR

> viac informácií

Jazykové verzie